reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Fabuła i TVN Sportive w 2015. Gdzie dostępne?

dodano: 2014-11-07 10:16 | aktualizacja: 2014-11-07 11:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

tvn Markus Tellenbach, prezes Grupy TVN, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl poinformował, iż dwa planowane przez nadawcę kanały - TVN Fabuła i TVN Sportive - zostaną uruchomione najprawdopodobniej w przyszłym roku. Oba mają być dostępne w ramach ofert operatorów płatnej telewizji satelitarno-kablowej. Dodał, że stacje te nie są tworzone z myślą o tworzonym ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Nie wyklucza jednak umieszczenia ich w przyszłości w NTC, gdy uruchomione zostaną płatne multipleksy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVN Fabuła ma emitować seriale z oferty TVN. Z kolei TVN Sportive nie będzie skupiać się na pokazywaniu relacji z najpopularniejszych zawodów sportowych, ale ma mieć lifestylowy charakter (więcej tutaj). W ramówce mają znajdą się m.in. programy dotyczące fitnessu, zdrowia czy spędzania wolnego czasu.

Nadawca wystąpił już z wnioskiem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o przyznanie koncesji dla tych stacji (więcej tutaj). Grupa chce uruchomić ponadto kanał TVN International Extra (ITVN Extra) przeznaczony dla Polonii. Również w tym przypadku wystąpiła z wnioskiem do KRRiT o koncesję (więcej tutaj).

W portfolio Grupy TVN są obecnie takie kanały jak: TVN (TVN HD), TVN7 (TVN7 HD), ITVN (TVN International), TVN24 (TVN24 HD), TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo (TVN Turbo HD), TVN Style (TVN Style HD), NTL Radomsko, TTV i Telezakupy Mango 24.

TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision (Grupa CANAL+  ma 51 proc. udziałów a Liberty Global, który jest także właścicielem sieci kablowej UPC Polska - 17 proc.), która jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce kanałów telewizyjnych, takich jak: CANAL+ (CANAL+ HD), CANAL+ Film (CANAL+ Film HD), CANAL+ Film 2 (CANAL+ Film 2 HD), CANAL+ Family (CANAL+ Family HD), CANAL+ Family 2 (CANAL+ Family 2 HD), CANAL+ Sport (CANAL+ Sport HD), nSport+ (nSport+ HD), Ale Kino+ (Ale Kino+ HD), Planete+ (Planete+ HD), Kuchnia+ (Kuchnia+ HD), Domo+ (Domo+ HD), MiniMini+ (MiniMini+ HD), teleTOON+ (teleTOON+ HD) i Strefa Abonenta. Spółka posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...
reklama