reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Life zamiast Animal Planet od lutego

dodano: 2014-12-19 13:38 | aktualizacja: 2014-12-19 14:29
autor: SatExpert | źródło: Inf. własna/satkurier.pl

Animal Planet od 8.11.2013 Jak wynika z listu rozsyłanego operatorom sieci kablowych przez Disovery Communications, kanał dokumentalny Animal Planet zmieni nazwę na Discovery Life. Oprócz zmiany nazwy, stacja zyska nowe logo oraz wygląd. Poszerzona zostanie charakterystyka kanału i wprowadzone zostaną nowe programy. Do zmiany ma dojść 1 lutego 2015 roku w godzinach od 0:00 do 6:00 czasu środkowoeuropejskiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Jako ciekawostkę warto dodać, że kanał Discovery Life zadebiutuje już 15 stycznia 2015 roku, ale w Stanach Zjednoczonych, zastępując Discovery Fit & Health. Prawdopodobnie logo tego kanału w Polsce będzie takie same jak w przypadku wersji na amerykański rynek.


Warto dodać, że kanał Animal Planet uruchomiono wspólnie z BBC w 1996 roku, a potem Discovery Communications odkupiło w 2010 roku udziały będące do tej pory w posiadaniu BBC (więcej tutaj).

Pojawia się również pytanie o przyszłość kanału Animal Planet HD, który oferuje inną ramówkę niż Animal Planet w SD. Można przypuszczać, że kanał ten pozostanie na polskim rynku, a zniknie tylko jego wersja SD, która zostanie zastąpiona przez Discovery Life.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...