reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Life zamiast Animal Planet od lutego

dodano: 2014-12-19 13:38 | aktualizacja: 2014-12-19 14:29
autor: SatExpert | źródło: Inf. własna/satkurier.pl

Animal Planet od 8.11.2013 Jak wynika z listu rozsyłanego operatorom sieci kablowych przez Disovery Communications, kanał dokumentalny Animal Planet zmieni nazwę na Discovery Life. Oprócz zmiany nazwy, stacja zyska nowe logo oraz wygląd. Poszerzona zostanie charakterystyka kanału i wprowadzone zostaną nowe programy. Do zmiany ma dojść 1 lutego 2015 roku w godzinach od 0:00 do 6:00 czasu środkowoeuropejskiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Jako ciekawostkę warto dodać, że kanał Discovery Life zadebiutuje już 15 stycznia 2015 roku, ale w Stanach Zjednoczonych, zastępując Discovery Fit & Health. Prawdopodobnie logo tego kanału w Polsce będzie takie same jak w przypadku wersji na amerykański rynek.


Warto dodać, że kanał Animal Planet uruchomiono wspólnie z BBC w 1996 roku, a potem Discovery Communications odkupiło w 2010 roku udziały będące do tej pory w posiadaniu BBC (więcej tutaj).

Pojawia się również pytanie o przyszłość kanału Animal Planet HD, który oferuje inną ramówkę niż Animal Planet w SD. Można przypuszczać, że kanał ten pozostanie na polskim rynku, a zniknie tylko jego wersja SD, która zostanie zastąpiona przez Discovery Life.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama