reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Przypadki Cezarego P.” od 8.03 w TV Puls [wideo]

dodano: 2015-02-16 14:25 | aktualizacja: 2015-02-17 10:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls W niedzielę, 8 marca br., premierę w TV Puls będzie miał serial komediowy „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej (więcej tutaj). - Będzie to produkcja pełna humoru sytuacyjnego i błyskotliwych dialogów - zapewnia nadawca. „Przypadki Cezarego P.” to pierwszy serial produkowany przez Telewizję Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. - Ta zabawna i mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury, będzie odważną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury - zapewnia nadawca.

Joanna Orleańska i Cezary Pazura w serialu „Przypadki Cezarego P.”, foto: Telewizja Puls


„Przypadki Cezarego P.” zaczynają się w momencie, gdy Cezary P. traci majątek i wpada w tarapaty (więcej tutaj). Musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków - Bogusia i Zenka (Artur Dziurman). W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) - agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się też duchy przeszłości - była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz jego nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i starych problemach.

Cezary Pazura w serialu „Przypadki Cezarego P.”, foto: Telewizja Puls


Serial na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Macieja Ślesickiego Paisa Films (więcej tutaj). Telewizja Puls wyemituje trzynaście półgodzinnych odcinków.

„Przypadki Cezarego P.” - premiera w niedzielę, 8 marca 2015 roku o 18:35, emisja premierowych odcinków w niedziele około 19:30 w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...