reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls HD oficjalnie wystartował

dodano: 2014-09-02 08:52 | aktualizacja: 2014-09-02 10:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Puls HD Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadawcy (więcej tutaj), 2 września 2014 roku ruszył TV Puls HD, pierwszy kanał w wysokiej rozdzielczości Telewizji Puls. Dodajmy, iż od kilku dni prowadzona była już emisja testowa w sieci Vectra (więcej tutaj). Stacja znalazła się w ofertach kilkunastu telewizji kablowych, takich jak m.in.: wspomniana Vectra (więcej tutaj), a także UPC Polska, Toya, Telewizja Kablowa Toruń (TVK Toruń), Telkab Tczew, Telpol/Joy TV, Jambox i Echostar Studio. 16 września br. pojawi się również w sieci Promax (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Puls HD ma identyczną ramówkę jak TV Puls w standardowej rozdzielczości. Wersja SD kanału znajduje się już w ofertach wszystkich operatorów, bowiem zapewnienie abonentom odbioru tej stacji jest obowiązkowe - reguluje to prawo (zasada must carry).

Megan Montaner w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


Dodajmy, iż nadawca chciałby, aby TV Puls HD można było oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w ramach ósmego multipleksu (MUX 8) (więcej tutaj).

Telewizja Puls jest ponadto nadawcą kanału PULS 2, ale na razie nie prowadzi prac nad uruchomieniem tej stacji w wysokiej rozdzielczości (PULS 2 HD) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...