reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls HD oficjalnie wystartował

dodano: 2014-09-02 08:52 | aktualizacja: 2014-09-02 10:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Puls HD Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadawcy (więcej tutaj), 2 września 2014 roku ruszył TV Puls HD, pierwszy kanał w wysokiej rozdzielczości Telewizji Puls. Dodajmy, iż od kilku dni prowadzona była już emisja testowa w sieci Vectra (więcej tutaj). Stacja znalazła się w ofertach kilkunastu telewizji kablowych, takich jak m.in.: wspomniana Vectra (więcej tutaj), a także UPC Polska, Toya, Telewizja Kablowa Toruń (TVK Toruń), Telkab Tczew, Telpol/Joy TV, Jambox i Echostar Studio. 16 września br. pojawi się również w sieci Promax (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Puls HD ma identyczną ramówkę jak TV Puls w standardowej rozdzielczości. Wersja SD kanału znajduje się już w ofertach wszystkich operatorów, bowiem zapewnienie abonentom odbioru tej stacji jest obowiązkowe - reguluje to prawo (zasada must carry).

Megan Montaner w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


Dodajmy, iż nadawca chciałby, aby TV Puls HD można było oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w ramach ósmego multipleksu (MUX 8) (więcej tutaj).

Telewizja Puls jest ponadto nadawcą kanału PULS 2, ale na razie nie prowadzi prac nad uruchomieniem tej stacji w wysokiej rozdzielczości (PULS 2 HD) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...