reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boomerang HD wkrótce w Polsce?

dodano: 2015-02-19 10:50 | aktualizacja: 2015-02-25 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Boomerang luty 2015 Z początkiem lutego br. Turner Broadcasting System Poland odświeżył wizerunek kanału Boomerang w Polsce (więcej tutaj). Równocześnie ruszyła kampania wizerunkowa, w której pojawił się dopisek „HD” obok logo stacji. Czy to oznacza, iż Boomerang HD zostanie uruchomiony wkrótce w naszym kraju? Czy będą też kolejne stacje nadawcy w wysokiej rozdzielczości (Cartoon Network HD i TCM HD) lub zupełnie nowe kanały?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Barbara Izowska-Jędrych, Regional Marketing & PR Manager w Turner Broadcasting System Poland, odpowiedzialna za Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, poinformowała serwis satkurier.pl, iż logo kanału Boomerang HD zostało umieszczone w reklamie przez pomyłkę. Dodała, iż nadawca cały czas analizuje i planuje rozwój swojej oferty w Polsce. Na razie nie informuje jednak o szczegółach.

Gwiazdy kanału Boomerang, foto: Turner Broadcasting System Poland


Turner Broadcasting System Poland należy do Time Warner, który ma obecnie w naszym kraju takie polskojęzyczne kanały jak: HBO (HBO HD), HBO2 (HBO2 HD), HBO Comedy (HBO Comedy HD), Cinemax (Cinemax HD), Cinemax 2 (Cinemax 2 HD), TCM, Cartoon Network i Boomerang. Time Warner wymieniany jest ponadto przez rynek jako kandydat do przejęcia Grupy TVN (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...