reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Asta-Net: Nowe stacje i zmiany na liście kanałów

dodano: 2015-11-09 10:49 | aktualizacja: 2015-11-09 11:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

ASTA-NET logo.jpg W listopadzie br. do oferty programowej sieci Asta-Net z Piły dodane zostaną nowe kanały telewizyjne. W pakiecie Super HD pojawi się Filmbox Action (dostępny na pozycji 104.), prezentujący filmy z gatunku kryminałów i sensacji, westerny, filmy katastroficzne, thrillery i horrory. Dla miłośników sportów walki operator wprowadza kanał Fightbox prezentujący sporty walki z całego świata, bez względu na dyscyplinę m. in. MMA, boks, wrestling, czy karate. Kanał dostępny będzie w pakiecie Wygodnym HD (216.), oraz w jakości HD w pakiecie Super HD (217.). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To jednak nie wszystko. W listopadzie br. oferta powiększona będzie również o dwa inne kanały - BBC Brit HD (124.) dostępny w pakiecie Wygodnym HD oraz BBC Earth HD (421.), który poszerzy ofertę pakietu Super HD. Dodajmy, iż abonenci mają już dostęp do tych stacji w wersji SD (BBC Brit i BBC Earth). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

W ofercie sieci Asta-Net pojawił się kanał Filmbox Action. Na zdjęciu Penelope Cruz i Salma Hayek w filmie „SexiPistols” emitowanym na antenie tej stacji, foto: SPI International B.V.


W związku z pojawieniem się nowości w ofercie programowej Asta-Net, od listopada br. nowe pozycje na dekoderze zajmą kanały TNT (nowa pozycja - 126.), Polsat Viasat History (nowa pozycja - 422.) oraz Polsat Viasat Explorer (nowa pozycja - 423.).

Operator przypomina, że w dekoderach kanały powinny się pojawić się automatycznie. W przypadku modułów CAM należy uruchomić opcję wyszukiwania kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...