reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znane logo kanału Metro

dodano: 2016-04-21 11:34 | aktualizacja: 2016-04-21 12:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Delegata/satkurier.pl

Metro Firma Delegata, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych, poinformowała o powiększeniu swojej oferty o szykujący się do startu kanał Metro (początkowo projekt funkcjonował pod nazwą Kiwi TV - więcej tutaj) od grupy Agora. Jednocześnie zaprezentowano logo stacji. Kanał ma pojawić się w uruchamianym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) oraz w sieciach kablowych i IPTV. Na razie nie wiadomo, czy znajdzie się również w przekazie satelitarnym, w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Metro ma być kanałem uniwersalnym o profilu lifestylowym. Stacja ma rozpocząć nadawanie jeszcze w tym roku. Za projekt odpowiada należąca do Agory spółka Green Content. Obecnie nadawca pracuje nad ofertą kanału i kompletuje zespół współpracowników (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż ostatnio, po rozpatrzeniu odwołań, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła o utrzymaniu w mocy decyzji o przyznaniu naziemnej koncesji dla stacji Kiwi TV (Metro) (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż Agora jest już obecna na rynku telewizyjnym. Jest nadawcą telewizji kontentowo-reklamowej CityINFOtv, a wraz z Kino Polska TV (SPI International B.V.), poprzez spółkę Stopklatka, kanału filmowego Stopklatka TV (Stopklatka TV HD) (więcej tutaj). Obok wymienionych stacji, Agora posiada również koncesję satelitarną na TV Zone (więcej tutaj). Kanał nie został jeszcze uruchomiony - spółka ma na to czas mniej więcej do połowy 2016 roku. W portfolio Agory jest też m.in. internetowy serwis Gazeta.tv.

W portfolio Agory jest już kanał Stopklatka TV. Na zdjęciu Ben Hollingsworth, Amber Heard, Demi Moore i David Duchovny w scenie z filmu „Niedościgli Jonesowie” emitowanym na antenie tej stacji, foto: The Joneses, LLC.


Agora jest ponadto m.in. nadawcą stacji radiowych (Radio Tok FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio) i wydawcą gazet (dzienników „Gazeta Wyborcza”, „Metrocafe.pl”, czasopism „Wysokie Obcasy Extra”, „Magnolia”, „Avanti”, „Logo”, „Świat motocykli” czy „Dziecko”), książek i płyt. Do grupy należą także sieć kin Helios, dystrybutor filmów Next Film a także udziały w spółce AMS zajmującej się reklamą zewnętrzną. Agora jest również wydawcą różnych serwisów internetowych.

Dodajmy, iż w ofercie Delegaty są już takie kanały jak (więcej tutaj): Fokus TV, Polo TV, Vox Music TV, Eska TV, Eska TV HD, Hip Hop TV, Nowa TV (TV#), TV Republika, Docubox HD, Fightbox HD, Fashion TV, Fashion TV HD, Redlight HD, MCM Top, RFM TV, Mezzo, Mezzo Live HD, France 24 Francais, France 24 English, France 24 Arabic, MyZen.tv i The Museum Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...