W weekend 7-8 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą: PGNiG Superliga Kobiet (więcej tutaj), PGNiG Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Tauron Basket Liga (więcej tutaj), polska 1. liga piłkarska (więcej tutaj), Premier Liga, Premier Liha, Eredivisie, Hard-Ice Boxing Night w Tarnowie (więcej tutaj), tenis ziemny i motosport - rallycross (więcej tutaj) i MotoGP (więcej tutaj). Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News i Polsat News (Polsat News HD) oraz serwisu polsatsport.pl.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
7 maja (sobota)
9:35 Polsat, piłka nożna, „Magazyn Euro 2016” - magazyn
9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
13:00 Polsat Sport, tenis ziemny, ATP World Tour Masters Mutua Madryt Open: 1. półfinał, komentuje: Tomasz Lorek
13:25 Polsat Sport Extra, Premier Liga: CSKA Moskwa - Terek Grozny, komentuje: Grzegorz Michalewski
13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
15:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Soczi: 1. półfinał
15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
16:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Soczi: 2. półfinał
16:00 Polsat Sport, PGNiG Superliga Kobiet, 1. mecz finałowy fazy play-off: SPR Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin, komentują: Grzegorz Michalewski i Wojciech Nowiński
16:00 Polsat Sport News, Premier Liha: Zoria Ługańsk - Worskła Połtawa, komentuje: Marek Kleitz
17:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Soczi: 1. półfinał
18:00 Polsat Sport, PGNiG Superliga Mężczyzn, 1. mecz finałowy fazy play-off: Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock, komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak
18:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Soczi: 2. półfinał
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport, gala Hard-Ice Boxing Night w Tarnowie, komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń
20:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP World Tour Masters Mutua Madryt Open: 2. półfinał, komentuje: Tomasz Tomaszewski
22:45 Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny
Noc z 7 na 8 maja (z soboty na niedzielę)
3:00 Polsat Sport, gala boksu zawodowego: Saul Alvarez - Amir Khan, komentują: Janusz Pindera i Albert Sosonowski
8 maja (niedziela)
8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
9:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
12:35 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock, komentują: Leszek Bartnicki i Andrzej Iwan
14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
14:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: De Graafschap - Ajax Amsterdam, komentuje: Cezary Kowalski
14:45 Polsat Sport, PGNiG Superliga Kobiet, 2. mecz finałowy fazy play-off: SPR Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin, komentują: Grzegorz Michalewski i Wojciech Nowiński
16:07 Polsat Sport News, rallycross, mistrzostwa świata: wyścig w Hockenheim
16:40 Polsat Sport, PGNiG Superliga Mężczyzn, 2. mecz finałowy fazy play-off: Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock, komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak
17:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Soczi: finał
18:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Soczi: finał
18:30 Polsat Sport, tenis ziemny, ATP World Tour Masters Mutua Madryt Open: finał, komentuje: Dawid Olejniczak
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen, komentuje: Grzegorz Michalewski
19:50 Polsat Sport News, Tauron Basket Liga: 5. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off, komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski
22:00 Polsat Sport News, Eredivisie: PEC Zwolle - PSV Eindhoven, komentuje: Piotr Przybysz
22:45 Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny
23:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Soczi: mecz o miejsca 3. i 4.
Noc z 8 na 9 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Soczi: mecz o miejsca 3. i 4.
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.