reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

26.08 Nickelodeon wyłączy nadawanie programu

dodano: 2016-08-17 11:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks

Nickelodeon Dzień Zabawy z Nickelodeon 2016 Rodziny, które zaplanowały wakacyjny wypoczynek w mieście, wcale nie muszą się nudzić. W sobotę, 27 sierpnia br. na Polu Mokotowskim w Warszawie startuje czwarta edycja „Dnia Zabawy z Nickelodeon”. Na uczestników czeka wiele atrakcyjnych gier i zabaw oraz możliwość przybicia piątki z bohaterami ulubionych kreskówek - SpongeBobem Kanciastoportym, Dorą, Żółwiami Ninja i bohaterami bajki „Psi patrol”. Partnerem wydarzenia jest Cyfrowy Polsat, natomiast patronat honorowy nad „Dniem Zabawy z Nickelodeon” objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Nickelodeon Dzień Zabawy z Nickelodeon 2016


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, ostatni weekend tegorocznych wakacji upłynie pod znakiem dobrej, aktywnej i rodzinnej zabawy. Po raz czwarty stacja Nickelodeon zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w ramach „Dnia Zabawy z Nickelodeon”.

Wyjdź na zewnątrz i baw się z przyjaciółmi

W piątek, 26 sierpnia br., Nickelodeon wyłączy nadawanie programu oraz wyciszy swoją stronę internetową w godzinach 13:00-17:00, zachęcając młodych widzów do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu. Od początku sierpnia br. na stronie internetowej stacji rodzice i dzieci znajdą propozycje kreatywnych gier i zabaw zespołowych (przejdź na stronę).

Radosne święto zabawy rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia br. o godzinie 11:00 na Polu Mokotowskim w Warszawie (na tyłach Biblioteki Narodowej). Nickelodeon zaprosi dzieci i rodziców na wielki, rodzinny piknik. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji: tory przeszkód w wielkich, dmuchanych kulach, dmuchane wieże, wulkan niespodzianka, puzzlo-ścianka, dmuchany zamek, fotobudka, ciekawe konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w mini-maratonie Nickelodeon. Dzień Zabawy z Nickelodeon stanie się również świetną okazją do spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z bohaterami ulubionych kreskówek, których przygody dzieci obserwują na co dzień na ekranach telewizorów.
 
Plakat promujący akcję „Dzień Zabawy z Nickelodeon 2016”, foto: Viacom International Media Networks
Plakat promujący akcję „Dzień Zabawy z Nickelodeon 2016”, foto: Viacom International Media Networks


Radosna tradycja aktywnego Dnia Zabawy z Nickelodeon

Jak informuje nadawca, „Dzień Zabawy z Nickelodeon” wpisuje się w naczelną dewizę akcji „Dzieci górą!” realizującą strategię kreatywnych działań adresowanych do najmłodszych widzów i wykraczających poza program telewizyjny. W Polsce wydarzenie organizowane jest w tym roku po raz czwarty (więcej tutaj). W Stanach Zjednoczonych, „Day of Play with Nickelodeon”, ma dwunastoletnią tradycję, a jedną z głównych ambasadorek akcji jest Michelle Obama, żona prezydenta USA Baracka Obamy. Krzewienie idei zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży jest jednym z ważniejszych celów, jaki pierwsza dama postawiła sobie od początku prezydentury męża. Co roku przed Białym Domem organizuje dla najmłodszych wielki piknik.

Patronami medialnymi „Dnia Zabawy z Nickelodeon” są Radio Wawa, „Tele Tydzień”, „Mamo to ja”, babyonline.pl, naszemiasto.pl i czasdzieci.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...