reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Platforma graphyne2 firmy ADB z nagrodą CSI 2016

dodano: 2016-09-15 15:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB

ADB graphyne2 IBC 2016 Firma ADB, dostarczająca rozwiązania i usługi dla operatorów telekomunikacyjnych, została nagrodzona prestiżową nagrodą w kategorii „Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia” na 2016 CSI Awards. Platforma graphyne2 została doceniona przez grupę ekspertów z branży technologicznej podczas targów IBC 2016, gdzie ADB zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania.

ADB graphyne2 IBC 2016


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Innowacyjna platforma graphyne2 zapewnia intuicyjny i przyjazny dla widza interfejs oraz uatrakcyjnia i ułatwia odbiorcom korzystanie z telewizyjnej rozrywki. Dzięki rekomendacjom dostosowanym do potrzeb, widzowie nie muszą przełączać się między usługami Video-on-Demand, Over-the-top oraz tradycyjnymi kanałami telewizyjnymi. Korzystając z dodatkowej aplikacji na urządzenia mobilne, obsługa serwisu i wyszukiwanie treści stało się o wiele łatwiejsze i płynne. Operator z kolei może dostosować platformę do zarządzania relacjami z konsumentem i w łatwy sposób dopasować ją do indywidualnych potrzeb klientów.
 

Peter Balchin, dyrektor generalny ADB, powiedział: - Jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy wyróżnieni tą prestiżową nagrodą i wdzięczni za uznanie wysiłku jaki nasz zespół programistów włożył w opracowanie i wprowadzenie na rynek graphyne2. Cieszymy się, że to właśnie ADB wyznacza nowe trendy w dostarczaniu telewizyjnej rozrywki i zapewnia widzom szeroki zakres nowych, interaktywnych możliwości.

Balchin dodał: - Zapewnienie jeszcze większej przyjemności z korzystania z usług operatora, spadek wskaźnika utraty klientów oraz zwiększenie sprzedaży rozwiązań to główne założenia projektu grahyne2. Mamy nadzieję, że te zamierzenia zostaną osiągnięte dzięki kolejnym wspólnym projektom z naszymi partnerami i klientami.


Wprowadzenie graphyne2 rozszerza portfolio ADB Connected Solutions i jest zwieńczeniem 20 lat innowacji w branży telewizyjnej.
 
Stoisko ADB podczas IBC 2016
 
Stoisko ADB podczas IBC 2016


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...