reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Cafe: Jakie tajemnice skrywa piękna modelka?

dodano: 2017-11-11 23:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Cafe „Demakijaż” W niedzielę, 12 listopada br. o godz. 15:00 w kanale Polsat Cafe wyemitowany zostanie dziesiąty odcinek piątego sezonu programu „Demakijaż”. Gościem Krzysztofa Ibisza będzie aktorka, modelka i wokalistka Magdalena Mielcarz, znana z programów „Top model” TVN i „The Voice of Poland”, emitowanego w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka, czy filmu „Quo vadis”.

Polsat Cafe „Demakijaż”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsce znamy ją przede wszystkim z roli Ligii w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo vadis” ale jej portfolio dosłownie pęka w szwach. Zawodowo jest aktorką, modelką i piosenkarką. Prywatnie - szczęśliwą żoną i matką dwóch fantastycznych córek. Na stałe mieszka w USA, jednak chętnie i z przyjemnością wraca do Polski.

Czy dziewczyna pochodząca ze skromnej, warszawskiej rodziny może stać się światowej sławy modelką wiodącą luksusowe życie w tak upragnionej przez wielu Ameryce? Czemu nie! Marzenia się spełniają i Magdalena Mielcarz jest tego żywym dowodem.

Nie śniła amerykańskiego snu, a on i tak się spełnił. Jakie były początki Magdalena Mielcarz w Nowym Jorku? Jak poznała swojego męża? Dlaczego tak bardzo nie lubiła pracować jako modelka? Niektóre odpowiedzi naprawdę zaskoczą widzów.

W dzieciństwie była nieśmiałą i przerażoną dziewczynką, która nawet nie śniła, że jej życie może wyglądać tak, jak wygląda. Dziś jest dojrzałą, pewną siebie, spełnioną kobietą. Jaka jest Magdalena Mielcarz prywatnie? Jak wyglądał jej debiut w branży modelingu? Jak wspomina pracę z Jerzym Kawalerowiczem na planie „Quo vadis”? Dlaczego wyjechała z Polski? Odpowiedzi na wszystkie te pytania usłyszymy w dziesiątym odcinku piątego sezonu programu „Demakijaż” (więcej tutaj).

Dodajmy, iż Magdalenę Mielcarz mogliśmy wcześniej oglądać w programach „Top model” TVN więcej tutaj) i „The Voice of Poland” (emitowanym w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj).
 
Krzysztof Ibisz w programie „Demakijaż”, foto: Tomasz Urbanek
Krzysztof Ibisz w programie „Demakijaż”, foto: Tomasz Urbanek


„Demakijaż” - sezon 5., emisja w niedziele o 15:00 w kanale Polsat Cafe. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Polsat 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...