reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zaręczyny” - nowość w TVP2

dodano: 2017-12-16 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Zaręczyny” W niedzielę, 17 grudnia br. o godz. 18:55 TVP2 pokaże premierowo pilotowy odcinek nowego programu rozrywkowego „Zaręczyny”. Widowisko poprowadzi aktorka Ada Fijał, znana z emitowanego w TVP2, TVP Polonia i TVP HD serialu „Barwy szczęścia”. Ekspertką zaręczynową będzie natomiast Paulina Komorowska, prowadząca serwis zareczyny.pl. Reżyserem programu jest Jakub Zańczak.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Zaręczyny”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Zaręczyny” to nowoczesny, dynamicznie realizowany program z gatunku reality-show, bazujący na przygotowaniu zaskakującego spotkania zaręczynowego. W każdym odcinku widzowie poznają jedną parę zakochanych. Kamery cały czas będą towarzyszyć przygotowaniom do oświadczyn - od momentu, gdy bohater pojawi się w sztabie organizacyjnym programu, poprzez przygotowania, aż po moment kulminacyjny, czyli wręczenie pierścionka i reakcję niespodziewającej się niczego, potencjalnej narzeczonej. Bohaterowie programu to tak zwani zwykli ludzie, wykonujący popularne zawody. Jednak ich randka połączona z oświadczynami będzie czymś absolutnie niezwykłym, oryginalnym i pamiątką na całe życie. Integralnym elementem programu będzie ukazanie kulis produkcji telewizyjnej. Spotkania z twórcami, planowanie nagrania, rozmowy i ćwiczenia z bohaterem programu, dokumentacja i prace przygotowawcze, ujęcia zza kulis w trakcie przebiegu samego wydarzenia wszystko to złoży się na oryginalne, pełne emocji widowisko.

Reżyserem programu jest Jakub Zańczak. Widowisko poprowadzi Ada Fijał, aktorka znana z emitowanego w TVP2, TVP Polonia i TVP HD serialu „Barwy szczęścia” (więcej tutaj). Ekspertką zaręczynową będzie natomiast Paulina Komorowska, prowadząca serwis zareczyny.pl.

Dodajmy, iż nadawca na razie nie zdradza, czy i kiedy wyemituje kolejne odcinki programu „Zaręczyny”.

„Zaręczyny” - emisja w niedzielę, 17 grudnia 2017 roku o 18:55 w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...
reklama