reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Wysokie Obcasy Extra” z Joanną Kulig na okładce

dodano: 2017-12-18 05:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „O mnie się nie martw” Bohaterką okładki najnowszego wydania (numer 1/2018) miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), które ukazało się w sprzedaży w piątek, 15 grudnia br., jest aktorka Joanna Kulig, znana z emitowanego w TVP Seriale i TVP Polonia serialu „O mnie się nie martw”. Rok 2018 będzie należał właśnie do niej. W numerze artystka opowie o najnowszych filmach: głównej roli u Pawła Pawlikowskiego („Zimna wojna”, jego producentem jest Opus Film, a dystrybutorem Kino Świat) oraz o debiutach u Marka Koterskiego i u Wojciecha Smarzowskiego.

TVP2 TVP 2 Dwójka „O mnie się nie martw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W numerze pojawią się również:

- ranking „Setka 2017”, czyli redakcyjne podsumowanie najważniejszych wydarzeń i zjawisk ostatnich 12 miesięcy, a w nim m.in. Macronowie, moda na feminizm, nowy gatunek orangutana i serial, który z ekranów wyszedł na ulice;
- w cyklu „Her story” sylwetka Jane Digby - kochanki królów, skandalistki i podróżniczki: „W epoce, kiedy kobiety nie miały praw obywatelskich i praktycznie były własnością swoich mężów, Jane robiła, co chciała, a jeśli przy okazji zostawiała za sobą spaloną ziemię, trudno - w miłości i na wojnie wszystko jest dozwolone” - pisze Katarzyna Wężyk;
- co nas ogłupia? - brak snu przez 17-19 godzin opóźnia nasze reakcje bardziej, niż gdybyśmy mieli ponad pół promila alkoholu we krwi. Jakie jest dzisiejsze podejście do snu? Czy zaburzenia snu zaczynają przypominać zaburzenia związane z jedzeniem - ludzie stają się sennymi bulimikami?  O tym, jak ważny jest odpoczynek, pisze Olga Woźniak;
- „Kochaj się ze sobą” - seksuolog Andrzej Gryżewski mówi o prawie do przyjemności seksualnych, włączając zachowania autoerotyczne, oraz o prawie do prywatności i emocjonalnego wyróżniania seksualności.

Styczniowy numer "Wysokich Obcasów Extra" będzie promowany w internecie (wysokieobcasy.pl, wyborcza.pl, media społecznościowe) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki, tygodnik „Polityka"). Działania reklamowe przygotował Dział Marketingu „Wysokich Obcasów".

Dodajmy, iż Joannę Kulig możemy obecnie oglądać w emitowanym w TVP Seriale i TVP Polonia serialu „O mnie się nie martw” (więcej tutaj). W numerze artystka opowie o najnowszych filmach: głównej roli u Pawła Pawlikowskiego („Zimna wojna”, jego producentem jest Opus Film, a dystrybutorem Kino Świat - więcej tutaj) oraz o debiutach u Marka Koterskiego i u Wojciecha Smarzowskiego.
 
Joanna Kulig na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 1/2018, foto: Agora
Joanna Kulig na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 1/2018, foto: Agora


„O mnie się nie martw” - emisja w TVP Polonia i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...