reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Comedy Central Extra debiutuje w Polsce

dodano: 2018-01-22 03:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/Viacom

Comedy Central Extra Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 22 stycznia br. nadawca, Viacom International Media Networks, wprowadza nowość w ofercie kanału Comedy Central Family w postaci bloku Comedy Central Extra. Jak informuje VIMN, w ramach nowego pasma programowego emitowane będą najlepsze i najzabawniejsze filmy komediowe, serialowe nowości i kultowe programy, takie jak „Brooklyn 9-9”, „Seks w wielkim mieście”, „Rick i Morty”, a także polskie produkcje Comedy Central.

Comedy Central Extra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pasmo Comedy Central Extra będzie dostępne codziennie od godz. 20:00 do 2:30 na antenie Comedy Central Family. Wprowadzenie nowego bloku programowego nie powoduje żadnych zmian w dostępności kanału u operatorów - stacja Comedy Central Family jest dalej obecna w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Jak informuje nadawca, blok programowy Comedy Central Extra to jeszcze większa ilość najlepszych i najzabawniejszych filmów, seriali oraz animacji, sygnowanych logiem marki Comedy Central. W ramówce pojawią się takie filmy komediowe, jak „Sok z żuka”, „Dwaj Zgryźliwi Tetrycy”, „Starsky i Hutch” czy szalone komedie z udziałem Jima Carrey’a: „Ace Ventura: Zew Natury”, „Ace Ventura: Psi Detektyw”, „Maska” i „Głupi i głupszy”.

Pasmo Comedy Central Extra to także seriale, jak m.in. opowiadający o zabawnych perypetiach nowojorskich policjantów serial „Brooklyn 9-9”, przenosząca widzów w złote lata 80. produkcja „Goldbergowie”, cieszące się ogromną popularnością animacje „Rick i Morty” i „South Park”, kultowy „Seks w wielkim mieście” i prawdopodobnie najbardziej absurdalny program rozrywkowy w historii, czyli „Latający cyrk Monty Pythona”.

W paśmie Comedy Central Extra nie zabraknie również polskich produkcji. Miłośnicy dobrego stand-upu znajdą coś dla siebie w postaci show „Comedy Club”, w którym wystąpią zarówno znani przedstawiciele sceny komediowej w Polsce, jaki i ci, którzy w stand-up’ie stawiają pierwsze kroki. Inną lokalną propozycję stanowi „Drunk History – pół litra historii”, czyli pierwszy w Polsce program, w którym znani aktorzy i muzycy, będąc na lekkim rauszu, opowiadają nieznane historie z dziejów Polski.
 

Viacom International Media Networks Polska pragnie, aby widzowie stacji komediowych należących do naszego portfolio, mieli dostęp do możliwie szerokiego wachlarzu programów rozrywkowych najwyższej jakości, z których słynie marka Comedy Central. Dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć odrębny blok programowy Comedy Central Extra, na który złożą się filmy, seriale oraz animacje. Wierzymy, że dzięki wprowadzeniu tego pasma nasza oferta komediowa będzie jeszcze atrakcyjniejsza i bardziej komplementarna, co w efekcie pozwoli nam na zaspokojenie oczekiwań jeszcze większej liczby widzów

– powiedział Daniel Reszka, ‎Vice President, Youth & Emerging Brands CEE – Viacom International Media Networks Polska.

W kolejnych miesiącach do pasma Comedy Central Extra dołączane mają być kolejne programy, w tym również premierowe filmy oraz seriale. Wprowadzenie bloku zostanie wsparte kampanią promocyjną, obejmującą telewizję, prasę, internet oraz outdoor. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja Huta 19, za zakup mediów odpowiada Starcom.

Marka Comedy Central Family pojawiła się w Polsce w 2010 roku (więcej tutaj). Początkowo było to serialowe pasmo w ramach muzycznego kanału VH1 Polska, obecnego na rynku od 2002 roku (do 2005 roku jako MTV Classic - więcej tutaj). W 2011 roku stacja VH1 Polska, w wyniku decyzji nadawcy - Viacom International Media Networks, została zmieniona w Comedy Central Family, a operatorom w Polsce zaproponowano paneuropejską stację VH1 Europe (więcej tutaj). W 2012 roku ponowie uruchomiono VH1 Polska, pozostawiając jednak Comedy Central Family na rynku jako osobny kanał (więcej tutaj). 9 stycznia br. uruchomiono natomiast Comedy Central Family HD (więcej tutaj). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. Kanał dostępny jest (w SD i/lub HD) w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Zapowiedź wprowadzenia pasma Comedy Central Extra w ramach Comedy Central Family pojawiła się na początku tego roku (więcej tutaj). Nie jest to jednak debiut tej marki w Polsce, bowiem w październiku 2015 roku w ofercie VOD serwisu Ipla (Cyfrowy Polsat) pojawiły się materiały znane z ramówek kanałów Comedy Central Extra w innych krajach (więcej tutaj), a w 2010 roku zapowiadano start w Polsce stacji pod roboczą wtedy nazwą Comedy Central Extra (więcej tutaj). Kanał ten nigdy jednak nie rozpoczął nadawania.
 
Sean Giambrone, Jeff Garlin, Wendi McLendon-Covey i Hayley Orrantia w serialu „Goldbergowie”, emitowanym w ramach pasma Comedy Central Extra, foto: Viacom International Media Networks
Sean Giambrone, Jeff Garlin, Wendi McLendon-Covey i Hayley Orrantia w serialu „Goldbergowie”, emitowanym w ramach pasma Comedy Central Extra, foto: Viacom International Media Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...