reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Spike i Comedy Central Extra od MTV Polska

dodano: 2010-03-24 08:14 | aktualizacja: 2010-03-24 09:52
autor: Anita Dąbek | źródło: presserwis

spiketv_logo_sk.jpg MTV Networks Polska zamierza jeszcze w tym roku poszerzyć swoją ofertę o dwa nowe kanały Spike i Comedy Central Extra. Dodatkowo na kanale VH 1 ma pojawić się pasmo ”Comedy Central Family”. Start nowych kanałów z MTV Polska zaplanowano na jesień 2010, ale już zostały zaprezentowane polskim operatorom kablowym i platformom satelitarnym.
Spike to kanał akcji. Comedy Central Extra (robocza nazwa) ma prezentować klasykę komedii.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polska będzie drugim – po Stanach Zjednoczonych – krajem, w którym zostanie uruchomiony kanał  Spike. W ramówce  kanału Spike maja się znaleźć m.in. seriale, reality show i dokumenty.

Obecnie trwają rozmowy dotyczące pozyskania klasycznej, komediowej zawartości dla Comedy Central Extra (uwaga to tylko robocza nazwa, która może ulec zmianie). Program będzie przeznaczony dla widzów między 30. a 49. rokiem życia. Dotąd kanał dostępny był jedynie w Wielkiej Brytanii.

24 kwietnia 2010 w VH 1 zadebiutuje rodzinne pasmo ”Comedy Central Family” (pod taką nazwą nadaje już kanał w Holandii). Prawdopodobnie będzie nadawać 8 godzin, po południu i wieczorem, a część produkcji z Comedy Central trafi do Comedy Central Extra i pasma ”Comedy Central Family”.

Poza tym w kanale Viva Polska pojawi się w najbliższych tygodniach program ”Viva Music Kłizzz”, a kanał rozważa też uruchomienie w drugiej połowie br. lokalnego formatu randkowego.

W kwietniu do ramówki MTV Polska trafi program ”MTV Pudelek” (współtworzony z portalem Pudelek.pl), w maju – ”Moja własna gwiazda” (polski odpowiednik formatu ”My Own”), a jesienią lokalna wersja ”Supersłodkich urodzin”. W Comedy Central ma się pojawić stałe pasmo filmowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...