reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Anna walczy o zdrowie pacjentki

dodano: 2018-02-26 03:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska We wtorek, 27 lutego br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie premierowo drugi odcinek drugiego sezonu serialu obyczajowego „Diagnoza”. Produkcja ta pokazana zostanie również w ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Między Michałem (w tej roli Maciej Zakościelny), a Anną (Maja Ostaszewska) panuje napięcie po zeznaniach Leśniewskiej w sądzie w sprawie przeciwko Artmanowi (Adam Woronowicz).

Stan Ewy (Marta Mazurek) wyraźnie się poprawia. Zostaje wypisana ze szpitala. Jednakże na parkingu przed Izbą Przyjęć Ewa nagle traci przytomność. Objawy neurologiczne sugerują krwawienie do mózgu. Anna i Artman wykonują kraniotomię. Leśniewska usiłuje zrozumieć co było przyczyną krwawienia. Dzwoni do znajomego szwedzkiego lekarza - profesora Carlssona (Fred Apke) - aby skonsultować przypadek Ewy. Lekarz obiecuje jej pomóc, jednocześnie pyta co się z nią działo tak długi czas. Mówi jej również, że szukał jej Gustaw (Łukasz Simlat). Anna nie potrafi sobie przypomnieć kim jest ów mężczyzna...

Sadzik (Michał Czernecki, „Leśniczówka” w TVP1 - więcej tutaj) jest bardzo skupiony na dziecku. Ojcowska duma sprawia, że staje się nietaktowny wobec bezdzietnej Wandy (Sonia Bohosiewicz).

Ordynator Kaleta (Aleksandra Konieczna, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj), na terenie szpitala, ale w cywilnym ubraniu, poznaje pacjenta - Karola Langera (Wojciech Zieliński). Mężczyzna flirtuje z nią, nie wiedząc kim jest. Kiedy widzi Marię podczas obchodu lekarskiego, jest zaskoczony.

Michał Wolski sprawdza stan operowanej wcześniej pacjentki, Zofii (Sławomira Łozińska, „Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj). Dostaje wyniki jej badań, okazuje się, że kobieta jest bardzo ciężko chora. Szukając dla niej ratunku trafia na profesora Goldmana (Wenanty Nosul, „Korona królów” w TVP1, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj) z Izraela. Czy uda mu się przekonać światowej sławy chirurga do pomocy Zofii?

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku serialu „Diagnoza”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj i tutaj).
 
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: Iza Grzybowska/TVN
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: Iza Grzybowska/TVN


„Diagnoza” - sezon 2., emisja we wtorki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...