reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Šlágr 2 z satelitarną licencją

dodano: 2018-06-07 15:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Slagr 2 Drugi czeski kanał muzyczny i telezakupowy - Šlágr 2, może rozpocząć emisję drogą satelitarną. Natomiast spółka Barrandov Muzika może dokonać zmiany nazwy swojej stacji Barrandov Family na Barrandov News po tym, jak dostała na to zielone światło od regulatora medialnego RRTV.

Slagr 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czeski regulator udzielił spółce Šlágr TV licencji na satelitarną emisję Šlágr 2. Stacja, która do tej pory była dostępna w sieciach kablowych i telewizji naziemnej w multipleksach RS8 (DVB-T, regionalny) i PS12 (DVB-T2, przejściowy), wkrótce pojawi się także na pozycji orbitalnej 23,5°E. Zgodnie z warunkami licencji, Šlágr 2 to kanał telezakupowy z programami muzycznymi i rozrywkowymi w ofercie. Jego emisja może być prowadzona w Czechach i na Słowacji, w języku czeskim. Licencja satelitarna dla Šlágr 2 jest ważna przez 12 lat.

Ponadto RRTV zgodziła się również na to, by Barrandov Muzika zmieniła nazwę stacji Barrandov Family na Barrandov News, który może być nowym kanałem informacyjnym. Barrandov News będzie już trzecią marką dla czwartego kanału z portfolio grupy Barrandov. Stacja najpierw nadawała pod nazwą Barrandov Muzika, a na początku 2017 roku program został przekształcony w Barrandov Family, który oferuje głównie powtórki. Stacja nie jest dostępna drogą satelitarną.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...