reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Šlágr 2 z satelitarną licencją

dodano: 2018-06-07 15:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Slagr 2 Drugi czeski kanał muzyczny i telezakupowy - Šlágr 2, może rozpocząć emisję drogą satelitarną. Natomiast spółka Barrandov Muzika może dokonać zmiany nazwy swojej stacji Barrandov Family na Barrandov News po tym, jak dostała na to zielone światło od regulatora medialnego RRTV.

Slagr 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czeski regulator udzielił spółce Šlágr TV licencji na satelitarną emisję Šlágr 2. Stacja, która do tej pory była dostępna w sieciach kablowych i telewizji naziemnej w multipleksach RS8 (DVB-T, regionalny) i PS12 (DVB-T2, przejściowy), wkrótce pojawi się także na pozycji orbitalnej 23,5°E. Zgodnie z warunkami licencji, Šlágr 2 to kanał telezakupowy z programami muzycznymi i rozrywkowymi w ofercie. Jego emisja może być prowadzona w Czechach i na Słowacji, w języku czeskim. Licencja satelitarna dla Šlágr 2 jest ważna przez 12 lat.

Ponadto RRTV zgodziła się również na to, by Barrandov Muzika zmieniła nazwę stacji Barrandov Family na Barrandov News, który może być nowym kanałem informacyjnym. Barrandov News będzie już trzecią marką dla czwartego kanału z portfolio grupy Barrandov. Stacja najpierw nadawała pod nazwą Barrandov Muzika, a na początku 2017 roku program został przekształcony w Barrandov Family, który oferuje głównie powtórki. Stacja nie jest dostępna drogą satelitarną.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama