reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport Premium: W jakich pakietach w Cyfrowym Polsacie?

dodano: 2018-07-02 12:35 | aktualizacja: 2018-07-02 18:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Liga Mistrzów Polsat Sport Premium Cyfrowy Polsat przedstawił ofertę na kanały Polsat Sport Premium, które będą dostępne w wybranych pakietach tego operatora. Pakiet Polsat Sport Premium będzie się składał z dwóch regularnych kanałów Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz 4 serwisów premium w systemie PPV (są one elementem pakietu  Polsat Sport Premium i nie trzeba za nie dodatkowo płacić).

Liga Mistrzów Polsat Sport Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybrane oferty w Cyfrowym Polsacie z pakietem Polsat Sport Premium:
  • Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium w cenie 50 zł/mc;
  • Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium w cenie 60 zł/mc;
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium w cenie 80 zł/mc;
  • Premium Max Plus w cenie 120 zł/mc.
 

W ramach programu smartDOM wszystkie nowe oferty promocyjne z pakietem Polsat Sport Premium są o 10 zł tańsze. Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem miesięcznym od 70 zł oficjalna replika piłki Ligi Mistrzów UEFA gratis. Obecni abonenci, którzy mają ofertę Premium Max Plus, otrzymają nowy pakiet Polsat Sport Premium za darmo. Jego cena się nie zmienia, ani dla obecnych, ani dla nowych abonentów.

Przypomnijmy, że Telewizja Polsat uruchomi dwa nowe, regularne, całodobowe kanały sportowe premium – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, dostępne w nowej jakości Super HD (rozdzielczość nadal HD, ale zdaniem operatora o lepszej jakości) i bez reklam, oraz cztery dodatkowe serwisy telewizyjne premium w systemie PPV, na których przez najbliższe 3 lata pokazywane będą rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Wszystkie szesnaście meczów każdej kolejki Ligi Mistrzów od nowego sezonu będzie pokazywanych na żywo.

Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO spotkania będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. W Mistrzowskiej Ofercie Premium Max Plus opcja ON THE GO jest dostępna bez dodatkowych opłat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...