reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski przechodzi do Polsatu

dodano: 2018-08-28 14:37 | aktualizacja: 2018-08-28 15:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: sport.pl

Tomasz Smokowski Podczas gdy Andrzej Twarowski wrócił niedawno do Canal+, Tomasz Smokowski właśnie przechodzi od Polsatu. O tym słynnym duecie komentatorskim zrobiło się głośno, kiedy w listopadzie ub.r. dziennikarze pożegnali się z platformą nc+ z zamiarem utworzenia własnych projektów. W międzyczasie rzeczywistość zweryfikowała ich plany.

Tomasz Smokowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację o przejściu Tomasza Smokowskiego do Telewizji Polsat podał serwis Sport.pl. Umowa podobno została już podpisana i obowiązuje od 1 września br. (wcześniej dziennikarz miał zakaz konkurencji). Potwierdziłyby się zatem nieoficjalne doniesienia na ten temat z kwietnia br.

Dziennikarz powinien zadebiutować w nowej stacji z okazji inauguracji fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, która potrwa od 18 września do 12 grudnia. Według informacji Sport.pl, będzie go można zobaczyć na antenie Polsatu Sport Premium już 19 września.

Tomasz Smokowski przez 23 lata był związany z Canal+. W latach 2011-2014 sprawował tam funkcję szefa sportu. Jednak największą popularność przyniósł mu magazyn „Liga+Extra”, który prowadził razem z Andrzejem Twarowskim.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...