reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13-14.10 Polsat Sport: Liga Narodów i PlusLiga

dodano: 2018-10-13 06:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 13-14 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, Liga Narodów piłkarzy, Energa Basket Liga, PlusLiga, SuperLega, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, tenis ziemny, FIA World Endurance Championship, mistrzostwa świata w rallycrossie, gala Enfusion MMA, boks i kolarstwo - wyścig Hammer Series.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Doku, Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Japonii (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), mistrzostwa świata w rallycrossie (więcej tutaj), gala Enfusion MMA (więcej tutaj), boks i kolarstwo - wyścig Hammer Series.

Plan emisji:

13 października (sobota)

5:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej WTA w Tiencinie: 1. półfinał gry pojedynczej

7:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej WTA w Tiencinie: 2. półfinał gry pojedynczej

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 1. półfinał gry pojedynczej

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń

14:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów

14:50 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Słowacja - Czechy

15:55 Eleven Sports 1 i Canal+ Sport, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Mieszkow Brześć - FC Barcelona Lassa

16:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów piłkarzy: konferencja prasowa przed meczem Polska - Włochy

17:25 Eleven Sports 2, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Montpellier HB - Telekom Veszprem HC

17:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: Holandia - Niemcy

17:50 Polsat Sport Extra, Liga Narodów piłkarzy: Norwegia - Słowenia

17:50 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Gruzja - Andora

17:50 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Łotwa - Kazachstan

17:50 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Armenia - Gibraltar

18:00 polsatsport.pl, SuperLega: Consar Ravenna - Revire Axopower Milano

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Eleven Sports 4, „FIFA Football” - magazyn

20:00 Polsat Sport Fight, gala bokserska w Newcastle

20:15 Polsat Doku, „Kibole” - film dokumentalny

20:35 Polsat Sport Extra, Liga Narodów piłkarzy: Irlandia - Dania

20:35 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Bułgaria - Cypr

20:35 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Macedonia - Liechtenstein

20:55 Eleven Sports 1, gala Enfusion MMA w Alphen aan den Rijn

21:50 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

23:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: skróty

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
 
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu aktorka, tancerka i prezenterka Agnieszka Kaczorowska oraz Łukasz Kadziewicz, komentator siatkówki w Polsacie Sport, w programie Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu aktorka, tancerka i prezenterka Agnieszka Kaczorowska oraz Łukasz Kadziewicz, komentator siatkówki w Polsacie Sport, w programie Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF


Noc z 13 na 14 października (z soboty na niedzielę)

3:30 Polsat Sport, gala bokserska w Omaha

4:00 Polsat Sport News, FIA World Endurance Championship w Oyamie

14 października (niedziela)

8:00 Polsat Sport, kolarstwo: wyścig Hammer Series w Hongkongu

8:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej WTA w Tiencinie: finał gry pojedynczej

9:00 Eleven Sports 3, „Iniesta Interview” - magazyn

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:10 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 3. runda fazy grupowej: Chiny - USA

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: finał gry pojedynczej

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

12:10 Polsat Sport News, mistrzostwa świata siatkarek w Japonii, 3. runda fazy grupowej: Japonia - Serbia

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin

14:45 Super Polsat i Polsat Sport, PlusLiga: Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk

14:50 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Rumunia - Serbia

16:30 w Canal+ Sport i 16:55 Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: PGE Vive Kielce - HC Vardar

17:30 w Polsacie Sport, 18:05 w TVP Sport i 20:35 w TVP1, Liga Narodów piłkarzy: Polska - Włochy

17:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

17:30 Polsat Sport News, PlusLiga: GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn

17:50 Polsat Sport Extra, Liga Narodów piłkarzy: Rosja - Turcja

17:50 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Wyspy Owcze - Kosowo

18:00 polsatsport.pl, SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Top Volley Latina

18:00 polsatsport.pl, SuperLega: Itas Trentino - Emma Villas Siena

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:55 Eleven Sports 1 i Canal+ Sport, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock

20:35 Polsat Sport Extra, Liga Narodów piłkarzy: Litwa - Czarnogóra

20:35 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Izrael - Albania

21:50 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

23:10 Polsat Sport News, rallycross, mistrzostwa świata: wyścig w Buxtehude

23:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: skróty

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

790 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...
reklama