reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nat Geo Wild zmieni się w National Geographic Wild

dodano: 2019-01-14 11:17 | aktualizacja: 2019-01-14 17:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

National Geographic Wild Jak dowiedział się satkurier.pl, trwają prace nad odświeżeniem oprawy graficznej kanału Nat Geo Wild, które obejmuje m.in. aktualizację logotypu i zmianę nazwy na National Geographic Wild.

National Geographic Wild Nat Geo Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Taka zmiana nastąpi na wszystkich rynkach 1 lutego, w dniu premiery „Miesiąca z wielkimi kotami”. Chcemy, aby wszystkie kanały z żółtą ramką miały spójną identyfikację wizualną - poinformowała portal satkurier.pl Izabella Siurdyna, PR Manager w FOX Networks Group.

Nat Geo Wild jest wyjątkowym kanałem z rodziny National Geographic Channel, prezentującym najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Od najbardziej odludnych pustyń po niezbadane głębie oceanów. Od parków narodowych po małe osiedla i wielkie miasta. Dzięki niesamowitym obrazom i fascynującym historiom zabieramy widzów w podróże do świata zwierząt. Przyroda nie jest już tematyką niszową. Za sprawą zróżnicowanej ramówki, Nat Geo Wild przybliża widzom świat, którego częścią jesteśmy. Programy emitowane na kanale przeznaczone są dla całej rodziny, dla wszystkich osób, kochających naturę, dziką przyrodę oraz zwierzęta.

W lutym na kanale National Geographic Wild królować będą lwy, tygrysy, lamparty i pumy. W trakcie „Miesiąca z wielkimi kotami” zadomowią się u nas na dobre. Pokażą nie tylko swoje kły i pazury, ale całą złożoną naturę. Może się okazać, że niektóre zwyczaje dzikich kotów nie tylko nas zadziwią, ale wprawią w zachwyt i podziw. Za sprawą zafascynowanego lwami badacza i biologa – Alexa Braczkowskiego – będziemy podglądać z bardzo bliska stado lwów, które większość czasu spędza na drzewach. Zobaczymy też, jakie zwyczaje i umiejętności mają tygrysy, lamparty oraz pumy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama