reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nat Geo Wild zmieni się w National Geographic Wild

dodano: 2019-01-14 11:17 | aktualizacja: 2019-01-14 17:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

National Geographic Wild Jak dowiedział się satkurier.pl, trwają prace nad odświeżeniem oprawy graficznej kanału Nat Geo Wild, które obejmuje m.in. aktualizację logotypu i zmianę nazwy na National Geographic Wild.

National Geographic Wild Nat Geo Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Taka zmiana nastąpi na wszystkich rynkach 1 lutego, w dniu premiery „Miesiąca z wielkimi kotami”. Chcemy, aby wszystkie kanały z żółtą ramką miały spójną identyfikację wizualną - poinformowała portal satkurier.pl Izabella Siurdyna, PR Manager w FOX Networks Group.

Nat Geo Wild jest wyjątkowym kanałem z rodziny National Geographic Channel, prezentującym najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Od najbardziej odludnych pustyń po niezbadane głębie oceanów. Od parków narodowych po małe osiedla i wielkie miasta. Dzięki niesamowitym obrazom i fascynującym historiom zabieramy widzów w podróże do świata zwierząt. Przyroda nie jest już tematyką niszową. Za sprawą zróżnicowanej ramówki, Nat Geo Wild przybliża widzom świat, którego częścią jesteśmy. Programy emitowane na kanale przeznaczone są dla całej rodziny, dla wszystkich osób, kochających naturę, dziką przyrodę oraz zwierzęta.

W lutym na kanale National Geographic Wild królować będą lwy, tygrysy, lamparty i pumy. W trakcie „Miesiąca z wielkimi kotami” zadomowią się u nas na dobre. Pokażą nie tylko swoje kły i pazury, ale całą złożoną naturę. Może się okazać, że niektóre zwyczaje dzikich kotów nie tylko nas zadziwią, ale wprawią w zachwyt i podziw. Za sprawą zafascynowanego lwami badacza i biologa – Alexa Braczkowskiego – będziemy podglądać z bardzo bliska stado lwów, które większość czasu spędza na drzewach. Zobaczymy też, jakie zwyczaje i umiejętności mają tygrysy, lamparty oraz pumy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama