reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Netia: 3 nowe kanały i otwarte okno

dodano: 2019-01-31 16:07 | aktualizacja: 2019-01-31 16:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Zima Netia Netia przygotowała dla abonentów Telewizji Osobistej wiele nowości, w tym trzy nowe kanały, zimowe okno otwarte oraz serial „Magnum: Detektyw z Hawajów” w Netia VOD.

Zima Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 1 lutego br. w ofercie Telewizji Osobistej Netii dostępne będą nowe kanały:
  • Crime+Investigation Polsat HD to kanał dokumentalny przedstawiający świat zbrodni, intryg i tajemnic. Dostępny w pakiecie „Styl życia”.
  • Lifetime HD to telewizja rozrywkowa dla kobiet, oferująca unikalną mieszankę programów rozrywkowych, dokumentalnych i filmów fabularnych. Dostępny w pakiecie „Styl życia”.
  • H2 HD to uzupełnienie oferty kanału History, dostarcza popularno-naukowych treści, prezentowanych przez światowych ekspertów. Dostępny w pakiecie „Wiedza i odkrycia”.

Od 31 stycznia do 3 marca br. w ramach otwartego okna klienci Telewizji Osobistej w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać 7 kanałów telewizyjnych: History HD, FOX HD, National Geographic Wild HD, BBC Brit HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD oraz nowy kanał Crime+Investigation Polsat HD .

31 stycznia br. o godz. 21:05 na kanale FOX HD odbędzie się premiera serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”. Z tej okazji, serial będzie dostępny w Netia VOD dla klientów posiadających pakiet „Seriale”. Każdy odcinek będzie pojawiać się po północy z czwartku na piątek i będzie dostępny w Netia VOD przez 28 dni. „Magnum: Detektyw z Hawajów” to amerykański serial telewizyjny opowiadający o Tomasie Magnum, który po powrocie z Afganistanu wykorzystuje swoje umiejętności ze służby wojskowej w pracy prywatnego detektywa na Hawajach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...