reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Najmniejszy TV Box od Telenet w Belgii

dodano: 2024-05-30 10:42
autor: RO | źródło: telenet.be

Najmniejszy TV Box IP Telenet Telenet, jeden z największych operatorów telewizji kablowej i internetowej w Belgii, wprowadził nowy odtwarzacz multimedialny TV Box IP. Swoje urządzenie przedstawia jako „najmniejsze” na belgijskim rynku. Najbardziej kompaktowy i przyjazny dla środowiska - z łatwością można go umieścić z tyłu telewizora.

Najmniejszy TV Box IP Telenet [foto: telenet.be
Najmniejszy TV Box IP Telenet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy TV Box jest jeszcze mocniejszy od swoich poprzedników - wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię Wi-Fi 6. To także pierwszy TV Box bez wejścia na kabel koncentryczny. Sygnał telewizyjny jest przesyłany przez Wi-Fi. Użytkownik potrzebuje jedynie prądu, usługi Telenet TV i abonamentu na Internet.

Urządzenie zostało wykonane z materiałów pochodzących w całości z recyklingu i jest co najmniej o 80% bardziej energooszczędne dzięki mocy 3W w porównaniu z poprzednimi modelami.

Telenet rozpoczął wdrażanie nowego odtwarzacza TV Box IP od 16 listopada 2023 r. w regionie Limburgia na terytorium Belgii. Od 30 stycznia 2024 r. urządzenie zaczęli otrzymywać nowi klienci we Flandrii i Brukseli. Ostatecznie wszyscy abonenci telewizji wyposażeni w odtwarzacz starszej generacji skorzystają z nowego urządzenia, który pozwoli im doświadczyć jeszcze więcej wrażeń z oglądania telewizji, np. poprzez kontrolę głosową i łatwy dostęp do różnych aplikacji.

Telenet TV to miejsce, które łączy kanały telewizyjne, stacje radiowe i usługi przesyłania strumieniowego, oferując optymalny komfort z korzystania ze wszystkich tych usług. Na stronie głównej można uzyskać ulubione treści, najnowsze nagrania i aplikacje.

Dodajmy, że z wyglądu TV Box IP od Telenet bardzo przypomina dekoder UPC 4K TV wprowadzony w sierpniu 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...