reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UEFA uruchomi własny kanał OTT

dodano: 2019-02-08 16:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews.com

UEFA_OTT_TV360px.jpg UEFA - organ zarządzający europejskim futbolem zamierza uruchomić własny kanał telewizyjny OTT. W momencie startu platforma OTT od UEFA będzie dostępna tylko poza Europą i Ameryką Północną.

UEFA-com-OTT-platforma-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację ogłoszono oficjalnie na 43 Kongresie Zwyczajnym UEFA w Rzymie, po ponownym wyborze prezydenta UEFA Aleksandra Ceferina na drugą kadencję.

Ceferin powiedział delegatom, że dużym wyzwaniem w nadchodzących latach będzie udostępnienie piłki nożnej wszystkim fanom na całym świecie dzięki nowym platformom cyfrowym.

- Dlatego mam przyjemność ogłosić, że UEFA uruchomi platformę OTT w ciągu najbliższych sześciu miesięcy -  powiedział Ceferin.

- Jesteśmy w pełni świadomi, że rewolucja jest w toku i jesteśmy w trakcie uzgadniania historycznych partnerstw z wiodącymi światowymi firmami w tej dziedzinie.


Prawdopodobnie w momencie startu platforma OTT będzie dostępna tylko poza Europą i Ameryką Północną - w każdym razie prawa do transmisji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy zostaną powiązane z lokalnymi nadawcami na tych terytoriach, aby przynajmniej w perspektywie średnioterminowej były bardziej lukratywnym produktem i aby podtrzymać dalsza współpracę.

Platforma OTT dla UEFA zostanie uruchomiona przed sezonem 2019/20.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama