reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UEFA uruchomi własny kanał OTT

dodano: 2019-02-08 16:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews.com

UEFA_OTT_TV360px.jpg UEFA - organ zarządzający europejskim futbolem zamierza uruchomić własny kanał telewizyjny OTT. W momencie startu platforma OTT od UEFA będzie dostępna tylko poza Europą i Ameryką Północną.

UEFA-com-OTT-platforma-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację ogłoszono oficjalnie na 43 Kongresie Zwyczajnym UEFA w Rzymie, po ponownym wyborze prezydenta UEFA Aleksandra Ceferina na drugą kadencję.

Ceferin powiedział delegatom, że dużym wyzwaniem w nadchodzących latach będzie udostępnienie piłki nożnej wszystkim fanom na całym świecie dzięki nowym platformom cyfrowym.

- Dlatego mam przyjemność ogłosić, że UEFA uruchomi platformę OTT w ciągu najbliższych sześciu miesięcy -  powiedział Ceferin.

- Jesteśmy w pełni świadomi, że rewolucja jest w toku i jesteśmy w trakcie uzgadniania historycznych partnerstw z wiodącymi światowymi firmami w tej dziedzinie.


Prawdopodobnie w momencie startu platforma OTT będzie dostępna tylko poza Europą i Ameryką Północną - w każdym razie prawa do transmisji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy zostaną powiązane z lokalnymi nadawcami na tych terytoriach, aby przynajmniej w perspektywie średnioterminowej były bardziej lukratywnym produktem i aby podtrzymać dalsza współpracę.

Platforma OTT dla UEFA zostanie uruchomiona przed sezonem 2019/20.

Źródło: broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System TEF80R grafit

Nowa, włoska antena podświetlana znanej firmy TELE System, z nowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...
reklama