reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe kanały na platformie Pilot WP

dodano: 2024-04-30 12:17 | aktualizacja: 2024-04-30 21:09
autor: Jan Borejko | źródło: Grupa Wirtualna Polska

WP Pilot donut pączek Od 1 maja użytkownicy platformy telewizji online Pilot WP będą mogli oglądać kanały należące do spółki AMC International Networks: Sundance TV, CBS Europa, CBS Reality, AMC i Polsat JimJam. – Jeszcze w tym roku będziemy oferować widzom kolejne nowości – mówi Jagna Wiszniewska, VP of Content w Audioteka Group.

www.facebook.com/Netvitv
Pilot WP pączek www.facebook.com/Netvitv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Nowe kanały na platformie Pilot WP

Sundance TV, CBS Europa, CBS Reality, AMC i Polsat JimJam od AMC International Networks będą dostępne w pakietach Podstawowym i Maxi usługi Pilot WP.

Kanał AMC to miejsce pełne starannie wyselekcjonowanych filmów i seriali, przeznaczony dla widzów poszukujących mocnych wrażeń i ciekawych historii. Znajdziemy tam nie tylko znane i nagradzane, wysokobudżetowe produkcje, takie, jak: „Fear the Walking Dead”, „Wywiad z Wampirem” czy „Szepty mroku”, ale również produkcje własne AMC Studios, zarówno filmy, jak i seriale.

Sundance TV to prawdziwa gratka dla miłośników ambitnej rozrywki oferująca kino niezależne i festiwalowe. Kanał promuje odważne i kreatywne dzieła prezentując szeroki wybór produkcji najbardziej utalentowanych twórców. W ofercie znajdziemy również zapisy z wyjątkowych koncertów muzycznych.

Wśród nowej oferty Pilota WP nie zabraknie również rozrywki dla dzieci. Nauka przez zabawę to myśl przewodnia kanału Polsat JimJam przeznaczonego dla dzieci od 2 do 7 lat i ich rodziców. To nie tylko przestrzeń rozrywkowa, ale także edukacyjna. Kanał stawia na bezpieczne i inspirujące produkcje, wspierające rozwój emocjonalny i intelektualny dzieci. Polsat JimJam w swojej ofercie proponuje produkcje takie, jak: „Ciekawski George”, „Tomek i przyjaciele”, „Strażak Sam” czy „Ricky Zoom”.

CBS Reality to najstarszy kanał typu true crime, z szeroką biblioteką własnych, polskich produkcji. Skupia się na przedstawianiu prawdziwych, kryminalnych historii i osób ze świata kryminalistyki, m.in. poprzez takie produkcje, jak: „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, „Zbrodnia bez ciała” czy „Kryminalne zagadki PRL”.

Kanał CBS Europa oferuje swoim widzom kultowe produkcje z całego świata, od komedii, po dramaty, od klasyki po współczesne arcydzieła filmowe, a to wszystko w towarzystwie gwiazdorskiej obsady. To idealne miejsce dla osób poszukujących rozrywki, relaksu, zabawy i wzruszeń.
 

– Widzowie są coraz bardziej wymagający, a oferta platform telewizyjnych powinna jak najlepiej odpowiadać ich potrzebom. Dołączenie kanałów AMC International Network to kolejny krok w rozwoju nowoczesnego i zróżnicowanego Pilota WP, najdłużej działającej platformy telewizji online w Polsce. Jeszcze w tym roku będziemy oferować widzom kolejne nowości – mówi Jagna Wiszniewska, VP of Content w Audioteka Group.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...