reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

23-25.02 Polsat Sport: Puchary, derby i finały

dodano: 2019-02-22 23:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 23-24 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Carabao Cup, Sky Bet Championship, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Het Liga, Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, bobsleje, narciarstwo dowolne, skeleton, snowboard, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu, Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Carabao Cup (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

23 lutego (sobota)

5:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Tazawako: jazda po muldach

6:00 Polsat Sport News, „Pro Bull Riding” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:00 Polsat Sport Extra, snowboard, Puchar Świata w Secret Garden: slalom gigant równoległy

8:45 w Eurosporcie 1 i 9:00 w Polsacie Sport Extra, biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg sprinterski mężczyzn

9:00 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Sunny Valley: ski cross

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics - magazyn

11:50 w Polsacie Sport Extra i 12:00 w Eurosporcie 2, biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg sprinterski kobiet

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC St. Pauli Hamburg - FC Ingolstadt 04
komentuje: Patryk Mirosławski

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa

14:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Atalanta BC Bergamo
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:25 Eleven Sports 1, Bundesliga: FSV Mainz 05 Moguncja - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
komentują: Patryk Mirosławski i Mateusz Majak

15:55 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Leeds United FC - Bolton Wanderers FC Horwich

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:50 Polsat Sport Extra, skeleton, Puchar Świata w Calgary: przejazd kobiet

17:30 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź

17:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Norymberga
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Urban

17:30 w nSport+ i 17:55 w Eleven Sports 2, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza play-off: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg
komentują:  Krzysztof Bandych i Michał Matysik (w nSport+) oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 2)

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Itas Trentino - Kioene Padwa

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - Celta Vigo
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Frosinone Calcio - AS Roma Rzym
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin

20:30 Ipla, bobsleje: Puchar Świata w Calgary

20:40 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Athletic Bilbao - SD Eibar
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

21:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 1. półfinał gry pojedynczej

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 2. półfinał gry pojedynczej

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 23 na 24 lutego (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

24 lutego (niedziela)

5:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Tazawako: jazda po muldach podwójnych

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:00 Polsat Sport Extra, snowboard, Puchar Świata w Secret Garden: slalom równoległy

8:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:45 w Eurosporcie 1 i 9:00 w Polsacie Sport Extra, biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg na dochodzenie mężczyzn

9:00 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Sunny Valley: ski cross

10:10 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn

10:50 w Polsacie Sport Extra i 12:00 w Eurosporcie 2, biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg na dochodzenie kobiet

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Mińsku: skoki akrobatyczne

12:10 Polsat Sport Extra, Eredivisie: ADO Den Haag Haga - AFC Ajax Amsterdam

12:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Cagliari Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

13:25 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - Hamburger SV Hamburg
komentuje: Patryk Mirosławski

14:30 Polsat Sport Extra, Eredivisie: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Juventus FC Turyn
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Chievo Werona - Genoa CFC Genua
komentują: Dominik Guziak i Mikołaj Kruk

16:10 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Atletico Madryt - Villarreal CF
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

16:30 Polsat Sport News, skeleton, Puchar Świata w Calgary: przejazd mężczyzn

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:45 Ipla, Eredivisie: Willem II Tilburg - AZ Alkmaar

17:00 Eleven Sports 1, Carabao Cup, finał: Chelsea FC Londyn - Manchester City FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:00 Ipla, Het Liga: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

17:55 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

17:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Parma Calcio - SSC Napoli Neapol
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

18:00 Ipla, SuperLega: Calzedonia Werona - Revivre Axopower Mediolan

18:00 Ipla, SuperLega: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia

18:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport Extra, gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: UD Levante Walencja - Real Madryt CF
komentują: Sebastian Chabiniak i Łukasz Wiśniowski

20:00 Polsat Doku, „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny

20:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Inter Mediolan
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

21:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: finał gry pojedynczej

21:30 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Calgary: przejazd czwórek mężczyzn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „The Best of Eleven” - magazyn

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 24 na 25 lutego (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama