reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HbbTV z nowym pakietem narzędzi testowych

dodano: 2019-04-09 10:19 | aktualizacja: 2019-04-09 12:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HbbTV/satkurier.pl

HbbTV HbbTV Association, globalna inicjatywa mająca na celu zapewnienie otwartego standardu dostarczania zaawansowanych usług telewizji interaktywnej poprzez sieci nadawcze i szerokopasmowe na potrzeby podłączonych do internetu telewizorów i odbiorników, ogłosiła wydanie nowej wersji HbbTV Conformance Test Suite. Chodzi o zestaw narzędzi pozwalających na przeprowadzanie testu zgodności ze standardem HbbTV.

HbbTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa wersja HbbTV Conformance Test Suite jest oznaczona jako v2019-1. Jest to pierwsze duże wydanie Test Suite w 2019 roku i pierwsza wersja obejmująca funkcje UHD (Ultra HD) i NGA (Next Generation Audio) zawarte w najnowszej wersji specyfikacji (HbbTV 2.0.2). Wydanie zawiera również nowe testy dla AC-4, MPEG-H i HFR oraz testy związane z niezależną specyfikacją HbbTV OpApps. Obecnie obejmuje łącznie 2274 przypadków testowych. Jest to wzrost o 128 testów w stosunku do poprzedniej wersji pakietu testowego v2018-3.
 

- Wydanie nowej wersji HbbTV Conformance Test Suite ilustruje nasze zaangażowanie w dostarczanie producentom urządzeń skutecznego, stale aktualizowanego narzędzia do weryfikacji zgodności ich produktów z najnowszymi specyfikacjami HbbTV i najnowszymi funkcjami. Wierzymy, że pomoże im to w szybkim i płynnym wprowadzaniu zgodnych produktów do domów konsumentów, tak aby mogli w pełni korzystać z bogatych usług proponowanych przez nadawców i operatorów platform - powiedział Vincent Grivet, przewodniczący HbbTV Association.

HbbTV Conformance Test Suite jest dostępny dla każdego za pośrednictwem jednego z zarejestrowanych centrów testowych HbbTV. Członkowie mogą mieć dodatkową wygodę dostępu w swoim własnym obiekcie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama