reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HbbTV z nowym pakietem narzędzi testowych

dodano: 2019-04-09 10:19 | aktualizacja: 2019-04-09 12:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HbbTV/satkurier.pl

HbbTV HbbTV Association, globalna inicjatywa mająca na celu zapewnienie otwartego standardu dostarczania zaawansowanych usług telewizji interaktywnej poprzez sieci nadawcze i szerokopasmowe na potrzeby podłączonych do internetu telewizorów i odbiorników, ogłosiła wydanie nowej wersji HbbTV Conformance Test Suite. Chodzi o zestaw narzędzi pozwalających na przeprowadzanie testu zgodności ze standardem HbbTV.

HbbTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa wersja HbbTV Conformance Test Suite jest oznaczona jako v2019-1. Jest to pierwsze duże wydanie Test Suite w 2019 roku i pierwsza wersja obejmująca funkcje UHD (Ultra HD) i NGA (Next Generation Audio) zawarte w najnowszej wersji specyfikacji (HbbTV 2.0.2). Wydanie zawiera również nowe testy dla AC-4, MPEG-H i HFR oraz testy związane z niezależną specyfikacją HbbTV OpApps. Obecnie obejmuje łącznie 2274 przypadków testowych. Jest to wzrost o 128 testów w stosunku do poprzedniej wersji pakietu testowego v2018-3.
 

- Wydanie nowej wersji HbbTV Conformance Test Suite ilustruje nasze zaangażowanie w dostarczanie producentom urządzeń skutecznego, stale aktualizowanego narzędzia do weryfikacji zgodności ich produktów z najnowszymi specyfikacjami HbbTV i najnowszymi funkcjami. Wierzymy, że pomoże im to w szybkim i płynnym wprowadzaniu zgodnych produktów do domów konsumentów, tak aby mogli w pełni korzystać z bogatych usług proponowanych przez nadawców i operatorów platform - powiedział Vincent Grivet, przewodniczący HbbTV Association.

HbbTV Conformance Test Suite jest dostępny dla każdego za pośrednictwem jednego z zarejestrowanych centrów testowych HbbTV. Członkowie mogą mieć dodatkową wygodę dostępu w swoim własnym obiekcie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama