reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HbbTV z nowym pakietem narzędzi testowych

dodano: 2019-04-09 10:19 | aktualizacja: 2019-04-09 12:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HbbTV/satkurier.pl

HbbTV HbbTV Association, globalna inicjatywa mająca na celu zapewnienie otwartego standardu dostarczania zaawansowanych usług telewizji interaktywnej poprzez sieci nadawcze i szerokopasmowe na potrzeby podłączonych do internetu telewizorów i odbiorników, ogłosiła wydanie nowej wersji HbbTV Conformance Test Suite. Chodzi o zestaw narzędzi pozwalających na przeprowadzanie testu zgodności ze standardem HbbTV.

HbbTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa wersja HbbTV Conformance Test Suite jest oznaczona jako v2019-1. Jest to pierwsze duże wydanie Test Suite w 2019 roku i pierwsza wersja obejmująca funkcje UHD (Ultra HD) i NGA (Next Generation Audio) zawarte w najnowszej wersji specyfikacji (HbbTV 2.0.2). Wydanie zawiera również nowe testy dla AC-4, MPEG-H i HFR oraz testy związane z niezależną specyfikacją HbbTV OpApps. Obecnie obejmuje łącznie 2274 przypadków testowych. Jest to wzrost o 128 testów w stosunku do poprzedniej wersji pakietu testowego v2018-3.
 

- Wydanie nowej wersji HbbTV Conformance Test Suite ilustruje nasze zaangażowanie w dostarczanie producentom urządzeń skutecznego, stale aktualizowanego narzędzia do weryfikacji zgodności ich produktów z najnowszymi specyfikacjami HbbTV i najnowszymi funkcjami. Wierzymy, że pomoże im to w szybkim i płynnym wprowadzaniu zgodnych produktów do domów konsumentów, tak aby mogli w pełni korzystać z bogatych usług proponowanych przez nadawców i operatorów platform - powiedział Vincent Grivet, przewodniczący HbbTV Association.

HbbTV Conformance Test Suite jest dostępny dla każdego za pośrednictwem jednego z zarejestrowanych centrów testowych HbbTV. Członkowie mogą mieć dodatkową wygodę dostępu w swoim własnym obiekcie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama