reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery uruchomiło nowy serwis Dplay Plus

dodano: 2019-04-09 15:46 | aktualizacja: 2019-04-09 16:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery/satkurier.pl

Dplay Plus 9 kwietnia br. Discovery rozszerzyło ofertę swoich usług we Włoszech, uruchamiając Dplay Plus - serwis streamingowy premium, zapewniający dostęp do treści Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet oraz ID.

Discovery Italia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dplay Plus to nowa usługa SVOD, która uzupełnia istniejący już we Włoszech serwis AVOD Dplay, zawierający treści Real Time, DMAX, NOVE, Giallo, Motor Trend, Food Network, K2 i Frisbee. Dplay dociera każdego miesiąca do średnio 2,1 mln włoskich użytkowników.

Dplay Plus jest dostępny za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, którą można pobrać z App Store i Google Play na urządzeniach Samsung, Apple i Android. Discovery Channel i Discovery Science są dostępne jako kanały linearne, VOD i catch up TV. Dostęp do treści kosztuje 3,99 euro miesięcznie, przy czym oferowany jest bezpłatny 14-dniowy okres próbny.

To najnowsze ogłoszenie SVOD jest następstwem niedawnej premiery Dplay Netherlands w lutym - subskrypcyjnej usługi streamingowej z treściami premium Discovery Channel, TLC oraz ID. Natomiast w zeszłym tygodniu Discovery ogłosiło 10-letnią globalną współpracę partnerską z BBC (z wyłączeniem Wielkiej Brytanii, Irlandii i Chin), dzięki czemu Discovery stało się wyłącznym domem SVOD dla produkcji BBC. Usługa zostanie uruchomiona do 2020 roku.
 

- To część naszej strategii, by tworzyć usługi cyfrowe w regionie EMEA dla ciekawych i pełnych pasji fanów ze wszystkich pokoleń. Opierając się na sukcesie naszego obecnego gracza we Włoszech, wprowadzamy Dplay Plus, usługę subskrypcyjną premium, dającą widzom dostęp do wysokiej jakości treści, zawsze i wszędzie, gdzie tylko chcą

- powiedziała Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Discovery EMEA.

Discovery oferuje już usługi VOD w takich krajach, jak Dania, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Norwegia, Szwecja i Włochy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...