reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

10-11.06 OKTEL będzie miał miejsce we Wrocławiu

dodano: 2019-05-27 20:13 | aktualizacja: 2019-05-27 20:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: OKTEL

Oktel 5 Wrocław 2019 Piąta edycja Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej OKTEL będzie miała miejsce we Wrocławiu 10-11 czerwca. Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do dostawców usług internetowych, którzy poszerzają swoją działalność o IPTV, czyli telewizję przez sieć. Konferencja ma wesprzeć przedsiębiorców z sektora małych i średnich firm w rozwoju działalności na rynku usług internetowych.

Oktel 5 Wrocław 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorami imprezy są partnerskie ekipy AVIOS i WRIX – ogólnopolskiej telewizji w sieciach szerokopasmowych oraz międzyoperatorskiego punktu wymiany ruchu IP zlokalizowanego we Wrocławiu.

W programie znalazły się zarówno prelekcje stricte techniczne, jak i te poświęcone problematyce rozwoju firmy. Uczestnicy dowiedzą się, jak pozyskać dofinansowanie na działalność telekomunikacyjną, jak skutecznie sprzedawać usługi w modelach B2B i B2C oraz jak prowadzić bezkosztowo działania wizerunkowe.

W trakcie konferencji rozdane zostaną certyfikaty Polski Kapitał. Znak ten podkreśla rodzimość usługi lub produktu. Legitymować się nim mogą firmy, które mają swoją siedzibę na terenie Polski, podatki z działalności odprowadzają w naszym kraju, a co najmniej 51 proc. kapitału spółki należy do podmiotów polskich.

AVIOS to pionierski projekt telewizyjny w sieciach szerokopasmowych – pierwsza w Polsce komercyjnie wdrożona telewizja 4K (Ultra HD). Niezwykle istotnym elementem systemu są dekodery KORBOX – nowoczesne urządzenia do odbioru IPTV. To odporne na wirusy minikomputery, które pozwalają również na wygodne przeglądanie Internetu na ekranie telewizora, wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego, przewijanie wybranych stacji nawet do trzech dni wstecz, a także nagrywanie ulubionych pozycji i zarządzanie nimi.

Twórcą ogólnopolskiej telewizji AVIOS jest KORBANK S.A. – największy lokalny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu. Historia firmy sięga lat 90., kiedy to Tymoteusz Biłyk – prezes zarządu grupy, stworzył pierwszą w Polsce osiedlową sieć LAN. Wydarzenie to było przełomem w rodzimej branży IT. Po ponad 20 latach KORBANK S.A. to grupa kapitałowa zrzeszająca wiele firm, zajmująca się działalnością telekomunikacyjną oraz innowacyjnymi projektami z zakresu IT, telekomunikacji czy inteligentnego domu. Mimo znacznego rozwoju i zmian na rynku spółka niezmiennie pozostaje firmą polską i aktywnie działa w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu w programie Polski Kapitał wspierającym rodzimą gospodarkę i lokalne rynki pracy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...