reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał StudioMed TV z koncesją KRRiT

dodano: 2019-08-17 09:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Medicover 19 lipca br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Idea4Broadcasting z Warszawy koncesji na rozpowszechnianie w sposób satelitarny programu telewizyjnego o charakterze wyspecjalizowanym pod nazwą StudioMed TV. Koncesja dla tej stacji wygasa z dniem 18 lipca 2029 roku. Wspólnikami w spółce Idea4Broadcasting są Dominik Tzimas i firma Medicover.

Medicover


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał StudioMed TV ma mieć charakter wyspecjalizowany dokumentalno-poradnikowy. Koncesja dla tej stacji obowiązuje od dnia 19 lipca 2019 roku i wygasa z dniem 18 lipca 2029 roku.

Według danych z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) wspólnikami w spółce Idea4Broadcasting są związany z rynkiem telewizyjnym Dominik Tzimas (więcej tutaj, tutaj i tutaj) i firma Medicover z Warszawy, która od ponad 20 lat świadczy w Polsce usługi medyczne, obejmujące usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologię i opiekę szpitalną. Centra Medicover w Polsce znajdują się w takich miastach jak Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Medicover Polska jest częścią Medicover - międzynarodowej spółki świadczącej od 1995 roku usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej. Firma najszerszą działalność realizuje w Polsce i w Niemczech. W 2018 roku Medicover wygenerował przychody w wysokości 672 milionów euro oraz zatrudniał 20 970 pracowników (dane za firmą Medicover).

Przedmiotem przeważającej działalności Idea4Broadcasting jest nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych, a pozostałymi przedmiotami działalności są produkcja i dystrybucja filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych, pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w telewizji, radiu, internecie i innych mediach, działalność wspomagająca edukację, a także pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej - gdzie indziej niesklasyfikowana.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...
reklama