reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

nc+ zmieniła nazwę na Platforma CANAL+ [wideo]

dodano: 2019-09-03 08:53 | aktualizacja: 2019-09-03 12:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/nc+

Platforma Canal+ nc+ Zgodnie z przypuszczeniami, 3 września 2019 roku nc+ zmieniła nazwę na Platforma CANAL+. Operator już wcześniej zapowiadał rebranding na wrzesień, jednak nie było wiadomo, kiedy dokładnie do niego dojdzie. Dopiero zmieszczony na Facebooku przed kilkoma dniami przez nc+ materiał wideo wskazywał, że do zmiany nazwy może dojść właśnie 3 września. Z tej okazji rusza kampania reklamowa promująca Platformę CANAL+ oraz wprowadzone zostały „nowe wybuchowe oferty”.

Platforma Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co ciekawe jeszcze we wczesnych godzinach rannych layout strony internetowej Platformy CANAL+ wyglądał bez zmian (nadal widoczne było logo nc+). Jednak nie trwało to długo i teraz po wejściu pod adres ncplus.pl zostajemy przekierowani na pl.canalplus.com, tak samo jak po wejściu na canalplus.pl, gdzie dotychczas meldowała się strona stacji CANAL+ (teraz jest ona pod adresem tv.pl.canalplus.com). Na pl.canalplus.com jesteśmy przełączani również po wpisaniu w okno przeglądarki adresu platformacanalplus.pl. Natomiast główna domena canalplus.com przekierowuje na mycanal.fr.„Wybuchowe promocje” Platformy CANAL+
Klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne Platformy CANAL+ na 24 miesiące, w zależności od wybranego pakietu, będą mogli korzystać z usług telewizyjnych za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące lub otrzymać na ten okres obniżkę ceny abonamentu.

W zależności od wybranych ofert promocyjnych klienci będą mogli również otrzymać w prezencie dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, dekodera 4K UltraBOX+ i kanałów Polsat Sport Premium.

„Wybuchowa paczka” filmów dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+
Platforma CANAL+ przygotowała również specjalną kolekcję „Wybuchowa paczka”, która składa się z 20 trzymających w napięciu filmów akcji z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do internetu oraz w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie. Więcej informacji na temat filmów dostępnych w kolekcji oraz warunków dostępu do nc+ GO i nc+ GO TV można znaleźć pod tym adresem.

Wypróbuj Platformę CANAL+ bez opłat!
Wszyscy klienci zawierający w okresie 3-14 września nowe umowy na pakiety telewizji mogą dodatkowo skorzystać z promocji „Try&Buy”, w ramach której do 30 września mogą bez opłat testować ofertę telewizyjną Platformy CANAL+ i zrezygnować z umowy nie ponosząc żadnych opłat.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...