reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ zmieniła nazwę na Platforma CANAL+ [wideo]

dodano: 2019-09-03 08:53 | aktualizacja: 2019-09-03 12:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/nc+

Platforma Canal+ nc+ Zgodnie z przypuszczeniami, 3 września 2019 roku nc+ zmieniła nazwę na Platforma CANAL+. Operator już wcześniej zapowiadał rebranding na wrzesień, jednak nie było wiadomo, kiedy dokładnie do niego dojdzie. Dopiero zmieszczony na Facebooku przed kilkoma dniami przez nc+ materiał wideo wskazywał, że do zmiany nazwy może dojść właśnie 3 września. Z tej okazji rusza kampania reklamowa promująca Platformę CANAL+ oraz wprowadzone zostały „nowe wybuchowe oferty”.

Platforma Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co ciekawe jeszcze we wczesnych godzinach rannych layout strony internetowej Platformy CANAL+ wyglądał bez zmian (nadal widoczne było logo nc+). Jednak nie trwało to długo i teraz po wejściu pod adres ncplus.pl zostajemy przekierowani na pl.canalplus.com, tak samo jak po wejściu na canalplus.pl, gdzie dotychczas meldowała się strona stacji CANAL+ (teraz jest ona pod adresem tv.pl.canalplus.com). Na pl.canalplus.com jesteśmy przełączani również po wpisaniu w okno przeglądarki adresu platformacanalplus.pl. Natomiast główna domena canalplus.com przekierowuje na mycanal.fr.„Wybuchowe promocje” Platformy CANAL+
Klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne Platformy CANAL+ na 24 miesiące, w zależności od wybranego pakietu, będą mogli korzystać z usług telewizyjnych za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące lub otrzymać na ten okres obniżkę ceny abonamentu.

W zależności od wybranych ofert promocyjnych klienci będą mogli również otrzymać w prezencie dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, dekodera 4K UltraBOX+ i kanałów Polsat Sport Premium.

„Wybuchowa paczka” filmów dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+
Platforma CANAL+ przygotowała również specjalną kolekcję „Wybuchowa paczka”, która składa się z 20 trzymających w napięciu filmów akcji z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do internetu oraz w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie. Więcej informacji na temat filmów dostępnych w kolekcji oraz warunków dostępu do nc+ GO i nc+ GO TV można znaleźć pod tym adresem.

Wypróbuj Platformę CANAL+ bez opłat!
Wszyscy klienci zawierający w okresie 3-14 września nowe umowy na pakiety telewizji mogą dodatkowo skorzystać z promocji „Try&Buy”, w ramach której do 30 września mogą bez opłat testować ofertę telewizyjną Platformy CANAL+ i zrezygnować z umowy nie ponosząc żadnych opłat.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama