reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Apple TV+ od 1 listopada w Polsce. Jaka cena?

dodano: 2019-09-11 10:47 | aktualizacja: 2019-09-13 15:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Apple/satkurier.pl

Apple TV+ Firma Apple ogłosiła, że nowa usługa SVOD Apple TV+ zostanie uruchomiona 1 listopada 2019 roku w ponad 100 krajach i regionach, w tym w Polsce. Apple TV+ zaoferuje oryginalne programy, filmy i dokumenty, w tym „The Morning Show”, „Dickinson”, „See”, „For All Mankind” i „The Elephant Queen”. Usługa będzie dostępna w ramach aplikacji Apple TV na iPhone'a, iPada, Apple TV, iPoda touch, Maca i inne platformy, w tym online w przeglądarce, w cenie 4,99 dol. miesięcznie w USA i 24,99 zł w Polsce, z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Apple TV+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od dziś klienci, którzy kupią iPhone'a, iPada, Apple TV, iPoda touch lub komputer Mac, będą mogli bezpłatnie korzystać z Apple TV+ za darmo przez cały rok. Dzięki funkcji Family Sharing maksymalnie 6 członków rodziny będzie mogło współdzielić jedną subskrypcję Apple TV+.

Subskrybenci będą mogli oglądać oryginalne produkcje Apple TV+ zarówno online, jak i offline, bez reklam i na życzenie, w aplikacji Apple TV, która jest wstępnie zainstalowana na iPhone'ach, iPadach, Apple TV i iPodach touch, a wkrótce będzie także na Macach z macOS Catalina. Aplikacja Apple TV jest również dostępna na wybranych telewizorach Samsung Smart TV, a w przyszłości na platformach Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony i VIZIO. Klienci będą również mogli zarejestrować się i oglądać produkcje Apple TV+ w internecie.

Od dziś widzowie mogą oglądać zwiastuny i dodawać seriale i filmy Apple TV+ do Up Next w aplikacji Apple TV, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności pierwszych odcinków. W momencie debiutu większość seriali Apple TV+ będzie miała swoją premierę w trzech odcinkach, a następnie udostępniany będzie jeden nowy odcinek tygodniowo. Natomiast część seriali będzie oferowana na zasadzie cały sezon jednocześnie.

Widzowie na całym świecie będą mogli oglądać produkcje oryginalne Apple TV+ z napisami i/lub dubbingiem w prawie 40 językach, w tym z napisami dla osób niesłyszących i niedosłyszących lub napisami kodowanymi. Filmy i seriale Apple TV+ będą również dostępne z opisami audio w ośmiu językach.

Jakimi hasłami Apple zachęca do skorzystania z subskrypcji Apple TV+?
  • Nowe oryginalne tytuły Apple co miesiąc.
  • Wolne od reklam i dostępne w każdej chwili.
  • Dla nawet sześciu członków rodziny.
  • Do pobrania i oglądania offline.
  • 4K HDR i Dolby Atmos.

Co w ofercie?
Apple TV+ zaoferuje w momencie debiutu 9 produkcji oryginalnych: „See”, „The Morning Show”, „Dickinson”, „For All Mankind”, „Helpsters”, „Snoopy in Space”, „Ghostwriter”, „The Elephant Queen” oraz program Oprah Winfrey. W kolejnych miesiącach stopniowo dołączą do nich: „Servant”, „Truth Be Told”, „Little America”, „The Banker” i „Hala”.

Ceny i dostępność
Apple TV+ będzie dostępny w aplikacji Apple TV, w cenie 4,99 dol. miesięcznie w USA i 24,99 zł w Polsce, z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, od 1 listopada na iPhone'ach, iPadach, Apple TV 4K, Apple TV HD, Apple TV (3. generacji), iPodach touch i Macach. Aby subskrybować Apple TV+, klienci muszą zaktualizować system do iOS 12.3 lub nowszego, tvOS 12.3 lub nowszego i macOS Catalina. Subskrypcja będzie wyłączana automatycznie po upływie 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Apple TV+ będzie również dostępny w aplikacji Apple TV na wybranych telewizorach Samsung Smart 2018, 2019 i nowszych, a także na platformach Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony i VIZIO w przyszłości.

Klienci będą mogli również subskrybować i oglądać Apple TV+ w przeglądarkach Safari, Chrome i Firefox.

Klienci ze Smart TV Samsung, LG i VIZIO z obsługą AirPlay 2 muszą zaktualizować system do iOS 12.3 lub nowszego albo macOS Catalina, aby odtwarzać lub przesyłać na ekran produkcje Apple TV+ z aplikacji Apple TV na iPhone'ach, iPadach, iPodach touch lub Macach. Klienci z kwalifikującymi się telewizorami Sony Smart TV będą mogli skorzystać z obsługi AirPlay 2 jeszcze w tym roku.

Promocja - bezpłatny dostęp przez cały rok
Klient, który kupi nowego iPhone'a, iPada, Apple TV, Maca lub iPoda touch po 10 września, będzie mógł bezpłatnie skorzystać z rocznego dostępu do Apple TV+, począwszy od 1 listopada. Będzie miał trzy miesiące od aktywacji urządzenia na zdecydowanie się na ofertę. Następnie, po upływie jednego roku subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona w cenie 24,99 dol. miesięcznie. Klienci mogą zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie w Ustawieniach co najmniej jeden dzień przed każdą datą odnowienia. Klientom, którzy zrezygnują w okresie trwania oferty, nie zostaną zwrócone pieniądze, a nie będą już mogli korzystać z usługi. Ta ograniczona czasowo oferta dotyczy zarówno nowych, jak i odnowionych modeli, w tym urządzeń z Programu uaktualnień iPhone'a, i nie jest ograniczona do żadnego konkretnego kanału sprzedaży (np. Apple Store, sprzedawcy).

Customers have three months after device activation to claim the offer, or if the device was purchased and activated before the launch of Apple TV+, they will have three months starting November 1.

Maksymalnie 6 członków rodziny może współdzielić jedną subskrypcję Apple TV+ i oglądać treści przy użyciu własnego identyfikatora Apple ID i hasła. Dostępna jest tylko jedna oferta roczna na rodzinę, niezależnie od liczby zakupionych urządzeń.

Strona internetowa: www.apple.com/pl/apple-tv-plus/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama