reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pierwszy w Europie telewizor LG OLED 8K sprzedany w Polsce

dodano: 2019-10-14 10:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: LG

LG OLED 8K 88Z9 Najlepsza technologia i kinowa jakość zawsze znajdzie swoich wielbicieli, dla których cena nie jest wyzwaniem. Kosztujący 130 tys. zł, pierwszy na świecie 88-calowy telewizor OLED 8K od LG, bardzo szybko znalazł swojego nabywcę w Polsce i to w zaledwie dwa tygodnie od momentu polskiej premiery.

LG OLED 8K 88Z9


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LG OLED TV 8K jest zarówno pierwszym na świecie telewizorem OLED 8K, jak również największym modelem OLED dostępnym w sprzedaży. Połączenie najwyższej rozdzielczości obrazu z matrycą organiczną, zapewniającą naturalną, głęboką czerń oraz nieskończony kontrast, dało oszałamiającą jakość wyświetlanych treści.

Testy wykonane zgodnie z surowymi standardami branżowymi wykazały, że LG OLED 8K przewyższa oficjalne normy potwierdzające rzeczywistą rozdzielczość 8K. Niezwykła jakość obrazu zachwyciła ekspertów oraz konsumentów, którzy mieli okazję podziwiać na własne oczy możliwości LG podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas oraz IFA w Berlinie.
 

Podczas IFA 2019 telewizor został wyróżniony nagrodą iF Design Award, potwierdzając, iż na najwyższym możliwym poziomie jest również jego atrakcyjny design.

Telewizor OLED 8K jest dostępny tylko w dedykowanym nowo otwartym salonie LG Brand Store w Galerii Klif w Warszawie, który skupia produkty premium od LG i jest pierwszym tego typu miejscem w Europie.
 
 

- Tak szybka sprzedaż, już po dwóch tygodniach od wprowadzenia do LG Brand Store, tego niezwykle zaawansowanego, ale i drogiego telewizora OLED 8K, jest dowodem na to, iż polski rynek ma w sobie ukryty potencjał. A sprzedaż również pozostałych produktów w naszym firmowym salonie jest na bardzo zadowalającym poziomie, co utwierdza nas w słuszności decyzji o poszerzeniu strategii LG o rynek dóbr premium - Daniel Czok, Dyrektor Marketingu w LG Electronics Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...