reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-06 - 2019-12-07 - 2019-12-08

9-12.11 Polsat Sport: Puchar Anglii, tenis i derby

dodano: 2019-11-09 03:57 | aktualizacja: 2019-11-09 11:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 9-11 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Sky Bet Championship, Emirates FA Cup, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Ultimate Fighting Championship (UFC), łyżwiarstwo figurowe, short track, rallycross, Formuła 1, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj) Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

9 listopada (sobota)
5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 łyżwiarstwo figurowe, Cup of China: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport

9:30 łyżwiarstwo figurowe, Cup of China: program dowolny solistek, Polsat Sport

11:45 łyżwiarstwo figurowe, Cup of China: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

12:30 Fortuna 1. Liga: OKS Stomil Olsztyn - Warta Poznań, Polsat Sport

12:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

12:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - Real Valladolid, Eleven Sports 1

12:55 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Derby County FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 łyżwiarstwo figurowe, Cup of China: program dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Brescia Calcio - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1

15:25 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

15:55 La Liga Santander: Valencia CF Walencja‎ - Granada CF Grenada, Eleven Sports 2

16:50 Fortuna: Liga: FK Jablonec - AC Sparta Praga, Polsat Sport News

17:00 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:30 Energa Basket Liga: Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Projekt Warszawa, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:55 Serie A Tim: Inter Mediolan - Hellas Werona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Itas Trentino - Calzedonia Werona, Ipla

19:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

20:00 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi ćwierćfinałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

20:30 La Liga Santander: FC Barcelona - Celta Vigo, Eleven Sports 1

20:45 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

21:00 tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:10 short track, Puchar Świata w Montrealu: finałowy bieg sztafet mieszanych, Polsat Sport Extra

23:40 short track, Puchar Świata w Montrealu: bieg półfinałowy sztafet kobiet na 3000 m, Polsat Sport Extra

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 short track, Puchar Świata w Montrealu: bieg półfinałowy sztafet mężczyzn na 5000 m, Polsat Sport Extra

Noc z 9 na 10 listopada (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:55 (Eurosport 1) i 5:00 (Polsat Sport Extra) FIA World Endurance Championship: wyścig 4-godzinny w Szanghaju, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

10 listopada (niedziela)
6:00 badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou, Polsat Sport News

6:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou, Polsat Sport News

7:30 łyżwiarstwo figurowe, Cup of China: pokazy mistrzów, Polsat Sport

8:00 badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou, Polsat Sport News

9:00 badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou, Polsat Sport News

10:00 badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou, Polsat Sport News

10:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:15 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:30 e-sport: League of Legends European Championship, Super Polsat i Polsat Games

12:55 Emirates FA Cup, 1. runda: Dover Athletic FC - Southend United FC, Eleven Sports 3

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry podwójnej: Rajeev Ram i Joe Salisbury - Raven Klaasen i Michael Venus, Polsat Sport Extra

13:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Werder Brema, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: Willem II Tilburg - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Lecce, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry pojedynczej: Novak Djoković - Matteo Berrettini, Polsat Sport Extra

15:00 rugby, Ekstraliga: RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk, Polsat Sport Fight

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:55 La Liga Santander: Atletico Madryt - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2

16:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk, Ipla

16:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - FK Teplice, Ipla

17:00 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 1

17:30 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - King Szczecin, Polsat Sport

17:55 Serie A Tim: Parma Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: Getafe CF - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry podwójnej: Ivan Dodig i Filip Polášek - Łukasz Kubot i Marcelo Melo, Polsat Sport Extra

19:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

20:00 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

20:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:25 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi ćwierćfinałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry pojedynczej: Roger Federer - Dominic Thiem, Polsat Sport Extra

21:00 Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders - Toronto FC, Polsat Sport Premium 1

21:10 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi półfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

21:25 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi półfinałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

22:00 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

22:30 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi finałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:15 short track, Puchar Świata w Montrealu: biegi finałowe sztafet na 3000 m i 5000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 10 na 11 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11 listopada (poniedziałek)
5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Sport Doku

8:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

10:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry podwójnej: Kevin Krawietz i Andreas Mies - Jean-Julien Rojer i Horia Tecău, Polsat Sport

14:30 rallycross: World RX Republika Południowej Afryki, Polsat Sport News

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Start Lublin - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry podwójnej: Juan Sebastian Cabal i Robert Farah - Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut, Polsat Sport News

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:25 2. Bundesliga: Karlsruher SC - FC Erzgebirge Aue, Eleven Sports 2

20:30 Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. Ligi” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:40 Emirates FA Cup, 1. runda: Harrogate Town AFC - FC Portsmouth, Eleven Sports 3

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie, faza grupowa gry pojedynczej: Alexander Zverev - Rafael Nadal, Polsat Sport

15:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:30 Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 11 na 12 listopada (z poniedziałku na wtorek)
1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama