reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Odnaleźć się w nowej roli, czyli styczeń w AXN

dodano: 2019-12-10 16:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Prezydent nowicjusz, który nadal uczy się swojej roli oraz próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na Kapitol; policyjny rekrut, który już udowodnił, że świetnie się sprawdza w najtrudniejszych sytuacjach. Na początek 2020 roku, czyli na styczeń, kanał AXN przygotował dla widzów premiery seriali „Designated Survivor” (sezon 2.) i „Rekrut” (sezon 2.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Designated Survivor” to historia Thomasa Kirkmana (w tej roli Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tak zwany wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję sekretarza do spraw budownictwa mieszkaniowego i rozwoju miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. Tymczasem agentka FBI (Federal Bureau of Investigation), Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych. W 2. sezonie serialu prezydent Kirkman dalej będzie próbował odnaleźć sprawców zamachu, który odmienił jego życie oraz stawić czoła międzynarodowym kryzysom dyplomatycznym na najwyższym szczeblu. Premiera drugiego sezonu serialu „Designated Survivor” odbędzie się w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku o godzinie 21:05 w AXN. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21:05 (więcej tutaj).

„Rekrut” to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana, który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie - chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD (Los Angeles Police Department) musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę - życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W 2. sezonie serialu John będzie musiał podnieść się po zamachu na Los Angeles oraz sprawdzić się we współpracy z nowym partnerem. Premiera drugiego sezonu serialu „Rekrut” odbędzie się w środę, 22 stycznia 2020 roku o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o godzinie 22:00 w AXN.
 
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...