reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TV Okazje dostępny z nadajników naziemnych

dodano: 2019-12-21 02:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Okazje W piątek, 20 grudnia br. należący do spółki TVO (grupa Cyfrowy Polsat) z Gdyni telezakupowy kanał TV Okazje zadebiutował w przekazie naziemnym - stacja dostępna jest z trzech multipleksów lokalnych, których właścicielem jest Michał Winnicki, takich jak MUX L3 w Radomsku, MUX L4 we Wrocławiu oraz eksperymentalny MUX w Szczecinie. Emisja nie jest kodowana.

TV Okazje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVO (Twoje Video Oferty) rozpoczął nadawanie 2 października 2017 roku (więcej tutaj). 1 marca 2018 roku stacja, w wyniku decyzji nadawcy, zmieniła nazwę na TV Okazje (więcej tutaj). 29 maja 2018 roku 45,1 proc. udziałów w spółce TVO przejął Cyfrowy Polsat (więcej tutaj). W 2019 roku stacja uzyskała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) polską koncesję (więcej tutaj). Obok przekazu naziemnego kanał dostępny jest na listach platform Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i Canal+ (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13,0°E). Oprócz tego pod nazwą TV Okazje nadawane są pasma z telezakupami w innych stacjach.

Dodajmy, że pojawienie się TV Okazje w multipleksach Michała Winnickiego to debiut pełnowymiarowego kanału TV Okazje w przekazie naziemnym, bowiem sama marka była już wcześniej obecna jako pasma z telezakupami w takich stacjach dostępnych naziemnie jak Polsat, TV4, TV6, ATM Rozrywka TV, Stopklatka, Zoom TV, Telewizja Łużyce, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Olsztyn i TVP3 Szczecin.

W ramówce kanału TV Okazje widzowie znajdą pasma z telezakupami.
 
Jennifer Nicole Lee w kampanii promującej „Slen 30” w TV Okazje, foto: Cyfrowy Polsat
Jennifer Nicole Lee w kampanii promującej „Slen 30” w TV Okazje, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama