reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TV Okazje dostępny z nadajników naziemnych

dodano: 2019-12-21 02:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Okazje W piątek, 20 grudnia br. należący do spółki TVO (grupa Cyfrowy Polsat) z Gdyni telezakupowy kanał TV Okazje zadebiutował w przekazie naziemnym - stacja dostępna jest z trzech multipleksów lokalnych, których właścicielem jest Michał Winnicki, takich jak MUX L3 w Radomsku, MUX L4 we Wrocławiu oraz eksperymentalny MUX w Szczecinie. Emisja nie jest kodowana.

TV Okazje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVO (Twoje Video Oferty) rozpoczął nadawanie 2 października 2017 roku (więcej tutaj). 1 marca 2018 roku stacja, w wyniku decyzji nadawcy, zmieniła nazwę na TV Okazje (więcej tutaj). 29 maja 2018 roku 45,1 proc. udziałów w spółce TVO przejął Cyfrowy Polsat (więcej tutaj). W 2019 roku stacja uzyskała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) polską koncesję (więcej tutaj). Obok przekazu naziemnego kanał dostępny jest na listach platform Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i Canal+ (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13,0°E). Oprócz tego pod nazwą TV Okazje nadawane są pasma z telezakupami w innych stacjach.

Dodajmy, że pojawienie się TV Okazje w multipleksach Michała Winnickiego to debiut pełnowymiarowego kanału TV Okazje w przekazie naziemnym, bowiem sama marka była już wcześniej obecna jako pasma z telezakupami w takich stacjach dostępnych naziemnie jak Polsat, TV4, TV6, ATM Rozrywka TV, Stopklatka, Zoom TV, Telewizja Łużyce, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Olsztyn i TVP3 Szczecin.

W ramówce kanału TV Okazje widzowie znajdą pasma z telezakupami.
 
Jennifer Nicole Lee w kampanii promującej „Slen 30” w TV Okazje, foto: Cyfrowy Polsat
Jennifer Nicole Lee w kampanii promującej „Slen 30” w TV Okazje, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...