dodano: 2020-01-11 01:53 | aktualizacja:
2020-01-11 08:11
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio
(więcej tutaj), Supercopa de España
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj), short track
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), tenis ziemny - ATP Cup
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga
(więcej tutaj) i FIFA20 - Ekstraklasa Games
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
11 stycznia (sobota)
5:00
tenis ziemny, ATP Cup, 1. półfinał: Serbia - Rosja, Polsat Sport
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:30
tenis ziemny, ATP Cup, 2. półfinał: Australia - Hiszpania, Polsat Sport
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News
10:30
tenis ziemny, ATP Cup, 2. półfinał: Australia - Hiszpania, Polsat Sport
11:30
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News
11:40 (Eurosport 2) i 11:50 (Polsat Sport Extra)
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2
12:07
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News
12:30
tenis ziemny, ATP Cup, 2. półfinał: Australia - Hiszpania, Polsat Sport
13:25
Sky Bet Championship: Brentford FC Londyn - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 2
komentuje: Michał Mitrut
13:30
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News
14:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
14:05 (Polsat Sport Extra) i 14:30 (Eurosport 1)
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
14:30 (Eleven Sports 1) i 14:55 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: Cagliari Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
15:00
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News
16:00
e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games
16:10
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 2., Polsat Sport News
16:45
turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio, 1. półfinał: Niderlandy - Niemcy, Polsat Sport
17:00 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4)
Serie A TIM: SS Lazio Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
17:00 Serie A TIM: „Serie A Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4
17:05
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 2., Polsat Sport News
17:30
Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra
18:30
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Font Romeu, Polsat Sport News
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:30 (Polsat Sport) i 20:30 (TVP1)
turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio, 2. półfinał: Turcja - Polska, TVP1 i Polsat Sport
20:00
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
20:00
Serie A TIM: Inter Mediolan - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:00 Serie A TIM: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4
20:00 „Trening na końcu świata: Mnisi z klasztoru Szaolin, Chiny” - serial dokumentalny, Polsat Viasat Explore
20:50
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
21:00
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
21:30
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
22:50
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja
23:15 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 11 na 12 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
2:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
2:55
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
12 stycznia (niedziela)
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:30
tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra
10:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
10:30
tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra
11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
11:00
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News
12:25
Serie A TIM: Udinese Calcio Udine - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Mikołaj Kruk
12:30
tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra
12:30
bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News
12:30 (Eurosport 1) i 12:45 (Polsat Sport)
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport i Eurosport 1
12:55
Sky Bet Championship: Cardiff City FC - Swansea City AFC, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
14:20 (Polsat Sport Extra) i 14:30 (Eurosport 1)
biatlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
14:15
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News
14:30
Serie A TIM: ACF Fiorentina Florencja - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
14:45
PlusLiga: Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport
14:55
Serie A TIM: UC Sampdoria Genua - Brescia Calcio, Eleven Sports 2
14:55
Serie A TIM: Torino FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:20
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News
16:00
e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games
16:05
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News
17:00
turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio: finał, Polsat Sport
17:00
Supercopa de España, finał: Real Madryt CF - Atletico Madryt, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski, Mateusz Majak, Maciej Kruk i Piotr Urban
17:05
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News
17:30
Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra
17:55
Serie A TIM: Hellas Werona - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
20:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
20:30
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport
20:40
Serie A TIM: AS Roma Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
20:50
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
21:00
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
21:30
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
22:50
short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra
23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 12 na 13 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
2:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
2:55
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.