reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ekstraklasa: Szybkie powtórki w aplikacji mobilnej

dodano: 2020-02-04 13:59 | aktualizacja: 2020-02-04 14:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa gole Od startu wiosennej części sezonu Ekstraklasa wprowadza do oficjalnej aplikacji mobilnej (iOS i Android) szybkie powtórki decydujących akcji meczowych. Pozwoli to wszystkim kibicom, także tym niemającym dostępu do transmisji telewizyjnych, na obejrzenie bramek na swoim telefonie już po kilku minutach.

Ekstraklasa gole


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
By móc oglądać powtórki, wystarczy wybrać swój ulubiony klub lub obserwowany mecz. Po każdym golu otrzyma się wówczas powiadomienie z możliwością obejrzenia akcji. Funkcja ta pozwoli też na zobaczenie niewykorzystanych rzutów karnych. Rozwiązanie to da również możliwość obejrzenia powtórki kibicom na stadionach. Materiały będzie można odtwarzać w aplikacji Ekstraklasa do dziesięciu minut po zakończeniu spotkania. Po tym czasie wszystkie akcje i powtórki meczów będą dostępne w serwisie Ekstraklasa.tv.
 

To rozwiązanie pozwoli naszym kibicom być jeszcze bliżej wydarzeń meczowych. Niezależnie od tego, gdzie przebywają, mogą mieć błyskawiczny i w pełni legalny dostęp do kluczowych akcji meczu. Szybkie powtórki w aplikacji mobilnej były przez nas dotychczas testowane w pierwszej części sezonu z bardzo dobrymi wynikami. Oprócz ciekawego narzędzia dla kibiców zyskujemy także dodatkową przestrzeń dla sponsorów, chcących pozycjonować się przy tego typu materiałach wideo na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie to wpisuje się także w naszą strategię coraz mocniejszego stawiania na technologię i rozwoju digitalowego. Obok naszej platformy OTT i kanałów social media, to właśnie aplikacja mobilna jest jednym z kluczowych narzędzi dotarcia do kibiców

– mówi Marcin Animucki, prezes Ekstraklasy S.A.

Oficjalna aplikacja Ekstraklasy, którą pobrało już 210 tys. fanów PKO Bank Polski Ekstraklasy, wystartowała w listopadzie 2017 roku. Jest to autorski projekt ligowej spółki, stworzony we współpracy z przedsiębiorstwem 12player. Po roku obecności na rynku stała się ona najlepiej ocenianą oficjalną aplikacją ligową w Europie z notą 4,5/5 wystawioną przez użytkowników systemu operacyjnego Android, czytamy w komunikacie. Pozwoliło to Ekstraklasie wyprzedzić aplikacje takich gigantów, jak Premier League, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Doceniając te wyniki Oficjalnym Partnerem aplikacji został Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO. Aplikacja poprzez swoje funkcje daje partnerowi możliwość kontaktu z jedną z najbardziej lojalnych grup odbiorców, czyli z kibicami piłkarskimi. Drugim partnerem w aplikacji jest PKO Bank Polski wspierający wprowadzony przed rozpoczęciem sezonu Oficjalny Quiz Ekstraklasy.

Aplikacja pozwala na wzbogacanie transmisji telewizyjnej poprzez m.in. możliwość komentowania wydarzeń boiskowych, oceniania gry piłkarzy, obserwowania statystyk na żywo oraz oddawania głosów w sondażach. Na tle aplikacji mobilnych innych lig europejskich aplikację Ekstraklasy wyróżnia jednocześnie rozbudowana sfera społecznościowa, z komunikatorem i opcją dodawania znajomych. Wprowadzenie szybkich powtórek z pewnością będzie kolejnym argumentem do rozmów społeczności korzystającej z aplikacji, czytamy w komunikacie Ekstraklasy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama