reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi CabSat i BroadCast Asia przełożone na jesień

dodano: 2020-03-09 11:26 | aktualizacja: 2020-03-09 12:03
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl/CABSAT/BroadCastAsia

Cabsat Broadcast Asia logo 360px.jpg Niestety epidemia koronawirusa zbiera żniwo, jeśli chodzi o wszelkie imprezy targowe, w tym te dla nadawców i mediów. Przełożono znane targi w Dubaju, czyli CABSAT 2020, które miały odbyć się w dniach 31.03-2.04.2020. W zaplanowanych terminie 9-11.06.2020 nie odbędą się też targi nadawców w Singapurze czyli BroadcastAsia. Na razie nie podano informacji co z targami ANGAcom 2020 w Kolonii i IFA 2020 w Berlinie.

satkurier.pl
Koronawirus Cabsat broadcast asia 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Obawy związane z COVID-19 spowodowały, że Informa - organizator targów ConnecTechAsia / BroadcastAsia, przełożył tegoroczną wystawę na inny termin od 29 września do 1 października 2020 r. Wydarzenie pierwotnie zaplanowano w dniach od 9 do 11 czerwca w Marina Bay Sands w Singapurze.

Targi w Dubaju, czyli CABSAT 2020 także dołączyły do rosnącej listy anulowanych i przełożonych wydarzeń na całym świecie w wyniku wybuchu wirusa. Wydarzenie odbędzie się teraz w październiku.

W oświadczeniu organizatorzy CABSAT napisali:

- W świetle ewolucji globalnego rozwoju wokół wirusa COVID-19 Dubai World Trade Centre uważnie monitoruje sytuację, szczególnie jeśli dotyczy naszych kluczowych zainteresowanych i uczestników z całego świata we wszystkich naszych nadchodzących imprezach.

Chociaż Zjednoczone Emiraty Arabskie pozostają całkowicie bezpieczne w podróży i wdrożyły najsurowsze protokoły medyczne i higieniczne, w pełni zdajemy sobie sprawę, że w przypadku niektórych określonych programów mamy znaczną większość kluczowych uczestników znaczących dla programu imprezy, którzy nie mogą podróżować z powodu ograniczeń w ich kraje ojczyste. W związku z tym ściśle współpracujemy, aby zapewnić, że potrzeby naszych klientów są najskuteczniej zaspokajane, i że brany jest pod uwagę silny udział międzynarodowy w tych niezwykłych czasach.

Biorąc pod uwagę ten kontekst, CABSAT, wiodące targi na Bliskim Wschodzie i w Afryce w zakresie tworzenia treści, produkcji i emisji oraz transmisji satelitarnej i dystrybucji zostały przełożone z 31 marca - 2 kwietnia na 26 - 28 października 2020 r.

Nasza decyzja zapada po długich rozważaniach w porozumieniu z głównymi uczestnikami wydarzenia, którzy zdecydowanie poparli nasze ustalenie priorytetów w zakresie wspólnych interesów zarówno globalnych wystawców, jak i kluczowych klientów z regionu. Ponieważ wydarzenie zostało przesunięte na 26–28 października 2020 r., CABSAT ułatwi większy udział we wszystkich naszych globalnych społecznościach, umożliwiając wszystkim bardziej integracyjny dostęp.

Zapraszamy na CABSAT 2020 w październiku. Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...