reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czynne salony Orange poza centrami handlowymi

dodano: 2020-03-16 11:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange/satkurier.pl

Orange Polska Sieć Orange Polska, mając na uwadze sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem, wprowadziła od 16 marca 14-dniowy okres pracy zdalnej dla większości pracowników. Jednocześnie informuje, że salony Orange znajdujące się poza centrami handlowymi pozostaną czynne. Ponadto przygotowano dodatkowy darmowy pakiet mobilnego Internetu oraz kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych w otwartym oknie dla użytkowników Orange TV.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Komunikat Orange Polska:

Bezpieczeństwo i zdrowie są dla nas najważniejsze. Dlatego mając na uwadze sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu funkcjonowania firmy i wprowadzeniu 14-dniowego okresu pracy zdalnej, który rozpocznie się od 16 marca. Obejmiemy nim zdecydowaną większość pracowników, wyłączając tylko osoby, których zadania nie można wykonywać zdalnie lub mają absolutnie kluczowe znaczenie dla firmy i klientów.

Chcemy też poinformować, że zgodnie z decyzjami podjętymi przed administrację państwową, nasze sklepy w centrach handlowych będą zamknięte. Salony znajdujące się poza centrami handlowymi pozostaną czynne, a pracownicy będą postępować ściśle z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

W sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, prosimy, aby możliwie najwięcej bieżących spraw załatwiać za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie. Gdyby trzeba było poczekać na obsłużenie dłużej niż zazwyczaj, prosimy o wyrozumiałość.

Dodajmy, że od piątku, 13 marca klienci indywidualni i małe firmy korzystające z mobilnych usług głosowych od Orange mogą uruchomić dodatkowy darmowy pakiet mobilnego Internetu, a użytkownicy Orange TV - oglądać kilkadziesiąt dodatkowych kanałów. Klienci biznesowi przez trzy miesiące mogą za darmo korzystać z narzędzi wspierających pracę zdalną.
 

Rozumiemy, jak ważne jest pozostawanie w kontakcie, szczególnie w obecnej sytuacji spowodowanej koronawirusem. Przechodzenie w coraz większym stopniu na zdalny system pracy oraz zawieszenie działania szkół oznaczają, że zapotrzebowanie na dostęp do Internetu i dane jest coraz większe. Nasze sieci światłowodowe i mobilna 4G LTE są przygotowane na przyjęcie tego wyzwania. Aby ułatwić naszym klientom pracę i uatrakcyjnić czas spędzany w domu w tych dniach, postanowiliśmy dać im więcej Internetu w komórkach i więcej telewizji bez dodatkowych opłat

- mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Darmowy pakiet 10 GB aktywować mogą klienci indywidualni korzystający z mobilnych planów abonamentowych i ofert na kartę od Orange z wyłączeniem nju mobile, a także klienci biznesowi korzystający z planów Dla Firm oraz Orange Biz. Trwają również prace nad uruchomieniem odrębnego rozwiązania dla klientów Orange Flex. Pakiet można aktywować wysyłając SMS o treści 10 GB na numer 80820. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać na terenie Polski, do 31 marca.

Do końca marca klienci Orange TV będą mogli oglądać dodatkowe, odkodowane kanały. W przypadku użytkowników posiadających dostęp kablowy (IPTV) będzie to ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego. Klienci korzystający z dostępu satelitarnego (DTH) zyskują dostęp do ponad 50 kanałów zawartych w Pakiecie Extra+.

Od dziś wszystkie umowy telekomunikacyjne (w opcji z telefonem i bez urządzenia) zawierane przez konsumentów za pośrednictwem strony internetowej www.orange.pl lub infolinii 801 234 567 będą dostarczane kurierem bez dodatkowych opłat.

Aby wesprzeć firmy, które coraz częściej muszą korzystać z pracy zdalnej, Orange udostępnia narzędzia umożliwiające łatwe i skuteczne prowadzenie spotkań online, prezentacji, szkoleń i wideokonferencji oraz dzielenie się dokumentami. Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązania, przez pierwsze trzy miesiące będą korzystać z nich za darmo. Dodatkowo klienci biznesowi nie zapłacą za pierwsze trzy miesiące korzystania z narzędzia Cyber Watch, chroniącego urządzenia mobilne przed cyberatakami i raportującego o próbach połączeń z zagrożeniami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 290 zł Więcej...
reklama