reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Partnerstwo Lenovo i Orange w Polsce

dodano: 2022-03-16 23:43
autor: Jan Borejko | źródło: Lenovo/Orange

Lenovo Polska Orange logo 360px Lenovo Polska, czołowy dostawca rozwiązań technologicznych, rozpoczyna szeroką współpracę z Orange Polska, innowacyjnym dostawcą usług teleinformatycznych i telekomunikacyjnych z największą, najbardziej zaawansowaną technologicznie infrastrukturą w kraju. Lenovo dostarczając urządzenia serii ThinkPad E, przyczyni się do rozwoju oferty Orange dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno po stronie usług, jak i sprzętu do pracy, odpowiadając na wyzwania nowej rzeczywistości i pracy zdalnej.

Lenovo Polska
Lenovo Polska Orange laptop 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lenovo Polska i Orange Polska podpisały list intencyjny o partnerskiej współpracy na polskim rynku małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki czemu portfolio sprzętowe operatora poszerzy się m.in. o najnowsze laptopy Lenovo ThinkPad E. Komputery tej serii stworzono z myślą o biznesie. Są idealnymi urządzeniami dla profesjonalistów, którzy cenią sobie mobilność. Wyróżnia je doskonałe połączenie minimalistycznego wzornictwa z wytrzymałością klasy wojskowej i niezawodnymi zabezpieczeniami. 

- Uzupełnienie portfolio Orange o możliwość zakupu biznesowych laptopów w elastycznych modelach finansowania udowadnia, że nasza współpraca z Lenovo jest faktyczną i konstruktywną odpowiedzią na codzienne potrzeby biznesu. Usługi Orange w połączeniu z niezawodnymi komputerami biznesowymi Lenovo ThinkPad zapewnią naszym klientom elastyczną pracę z każdego miejsca, zapewniając komfortowe wideokonferencje i niezawodność w codziennych obowiązkach

– powiedział Arkadiusz Wójcik, Dyrektor Rozwiązań ICT w Orange Polska.


Pełna oferta Orange dla małych i średnich przedsiębiorstw uzupełniona o wydajne laptopy Lenovo ThinkPad E idealnie odpowiada na potrzeby klientów, którzy korzystając z technologii chcą w bezpieczny sposób pracować z klientami i partnerami biznesowymi.

- Współpraca z Orange to doskonały przykład realizowanych przez nas celów – w tym przypadku poszerzenia rynku. Pozwoli nam ona na jeszcze lepsze dotarcie do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują idealnych dla siebie narzędzi pracy, co doskonale wpisuje się w naszą strategię jako czołowego producenta i dostawcy usług IT

– mówi Wojciech Zaskórski, General Manager w Lenovo Polska. 


Źródło: lenovo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...