reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV w otwartym oknie u wybranych operatorów

dodano: 2020-03-18 18:36
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Jak zapewnia nadawca, w ramówce Romance TV fani miłosnych uniesień i trzymających w napięciu kryminałów znajdą wiele ciekawych propozycji filmowych i serialowych. Co więcej, dzięki tzw. otwartym oknom u wybranych operatorów sieci telewizyjnych, kanał Romance TV jest aktualnie szerzej dostępny, m.in. w Orange, Play czy Inea.

Romance TV zostańwdomu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Panująca sytuacja sprzyja spędzaniu czasu w domu. Specjalnie na ten okres dostawcy usług telewizyjnych przygotowali dla swoich abonentów dodatkowe udogodnienia, oferując m.in. szerszy dostęp do kanału Romance TV. Wyższe pakiety udostępnił swoim klientom Orange Polska, umożliwiając w dniach od 16 marca do 14 kwietnia dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych z Pakietu Extra+, w którym znajduje się Romance TV. Dzięki akcji pod hasłem „W domu nie ma nudy” i otwarciu paczki tematycznej Movie Pack do 17 kwietnia Romance TV będą mogli oglądać również wszyscy abonenci sieci INEA. Z kolei dla osób posiadających dostęp do usług Play Now oraz Play Now TV do końca marca br. odkodowany został Pakiet Extra, gdzie również znajduje się kanał Romance TV. W sieciach UPC Polska i Vectra stacja Romance TV dostępna jest w jednym z podstawowych pakietów, natomiast w przypadku Platformy CANAL+ już od dawna wszyscy jej abonenci mają możliwość oglądania Romance TV.

Pomysł na udostępnienie kanałów filmowych, w tym Romance TV, większej liczbie abonentów to reakcja dostawców telewizji na wyjątkową sytuację panującą w Polsce i chęć zapewnienia zróżnicowanej rozrywki osobom, które zgodnie z zaleceniami postanowiły spędzić ten czas w swoich domach. To także wyjście naprzeciw abonentom, którzy starają się sprostać obowiązującym standardom bezpieczeństwa. Romance TV w pełni popiera inicjatywę #zostańwdomu i zaprasza swoich widzów przed ekrany telewizorów, gdzie jak zwykle nie zabraknie emocji, wzruszeń, a także sporej dawki dobrego humoru.

W każdą niedzielę o godz. 20:00 Romance TV prezentuje nowy serial komediowo-kryminalny pt. „Gliniarz i wieśniaczka”. Każdy odcinek to nowe perypetie młodej, ambitnej policjantki z prowincjonalnego miasteczka Monreal, której szefem nieoczekiwanie zostaje zarozumiały i pewny siebie gliniarz z dużego miasta. No, ale wiadomo – kto się lubi, ten się czubi…

W sobotę, 21 marca, z okazji ustanowionego przez Romance TV Światowego Dnia Romantyzmu wyemitowana zostanie dwuczęściowa filmowa adaptacja powieści angielskiej autorki Rosamunde Pilcher „Moje nieznane serce”. Jest to wzruszająca historia o miłości i zmaganiach z chorobą młodej kobiety. Premiera filmu odbędzie się w piątek, 20 marca: cz. 1 o godz. 20:55 i cz. 2 o godz. 22:50.

W czwartkowe wieczory marca Romance TV pokaże serię filmów powstałych na podstawie powieści Ingi Lindström (Christiane Sadlo). Akcja każdego z nich rozgrywa się w malowniczych, nadmorskich zakątkach Szwecji i – jak zawsze – nie zabraknie w nich wątków miłosnych. Cykl filmowy „Szwedzki korowód miłości” – premiery adaptacji powieści Ingi Lindström, w każdy czwartek marca o godz. 20:50.

Począwszy od soboty, 28 marca o godz. 20:00, stacja Romance TV zaprasza fanów kryminałów na premierowe odcinki serialu „Wydział zabójstw Stambuł”, opowiadającego o zagadkach detektywistycznych, które rozwiązują komisarz Özakin i jego asystent Mustafa. Trzymający w napięciu serial powstały na kanwie kryminału Hülya Özkana pełen jest wątków romantycznych i miłosnych uniesień. Wydział zabójstw Stambuł, w każdy sobotni wieczór o godz. 20:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 brązowa

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama