reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pornhub Premium za darmo dla wszystkich

dodano: 2020-03-26 10:13 | aktualizacja: 2020-03-26 11:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pornhub/satkurier.pl

pornhub Od 24 marca br. serwis streamingowy Pornhub Premium z filmami dla dorosłych jest dostępny na całym świecie bez żadnych opłat. Ma to zachęcić do pozostania w domu podczas pandemii koronawirusa. Promocja potrwa przez okres 30 dni.

Victoria_Borodinova / Pixabay
erotyka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby uzyskać darmowy dostęp do treści Pornhub Premium, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.pornhub.com/stayhome, podając login, hasło i adres e-mail oraz zadeklarować przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Wystarczy zaznaczyć jedną z dwóch opcji: „Zgadzam się na przestrzeganie zasad kwarantanny, aby oglądać filmy premium za darmo” albo „Nie mogę przebywać w ciągłej kwarantannie, ale obiecuję, że będę zachowywać bezpieczną odległość oraz myć ręce regularnie”. Co istotne w procesie rejestracji nie jest wymagane podawanie danych karty płatniczej.
 

Dodatkowo Pornhub przekazał na rzecz walki z koronawirusem m.in. kilkadziesiąt tysięcy sztuk masek chirurgicznych dla pielęgniarek, lekarzy i personelu pomocniczego opiekującego się pacjentami z koronawirusem oraz dla ratowników medycznych i pracowników straży pożarnej w Nowym Jorku, a także 50 tys. euro dla różnych europejskich organizacji na zakup dodatkowych masek i sprzętu medycznego.
 

- Prawie miliard ludzi na całym świecie jest poddanych kwarantannie z powodu pandemii koronawirusa. Ważne jest, abyśmy pomogli i zapewnili im przyjemny sposób na spędzenie czasu. Mamy nadzieję, że poszerzając naszą ofertę bezpłatnego Pornhub Premium na całym świecie, ludzie będą mieli dodatkową motywację do pozostania w domu, zapobiegając tym samym rozprzestrzenianiu się wirusa - powiedział Corey Price, wiceprezes Pornhub.

Standardowo dostęp do Pornhub Premium kosztuje 9,99 dol. miesięcznie lub 95,88 dol. rocznie. W porównaniu z bezpłatną wersją, są tam oferowane dodatkowe treści - pełnometrażowe filmy w jakości HD od największych wytwórni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 439 zł Więcej...
reklama