reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pornhub Premium za darmo dla wszystkich

dodano: 2020-03-26 10:13 | aktualizacja: 2020-03-26 11:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pornhub/satkurier.pl

pornhub Od 24 marca br. serwis streamingowy Pornhub Premium z filmami dla dorosłych jest dostępny na całym świecie bez żadnych opłat. Ma to zachęcić do pozostania w domu podczas pandemii koronawirusa. Promocja potrwa przez okres 30 dni.

Victoria_Borodinova / Pixabay
erotyka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby uzyskać darmowy dostęp do treści Pornhub Premium, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.pornhub.com/stayhome, podając login, hasło i adres e-mail oraz zadeklarować przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Wystarczy zaznaczyć jedną z dwóch opcji: „Zgadzam się na przestrzeganie zasad kwarantanny, aby oglądać filmy premium za darmo” albo „Nie mogę przebywać w ciągłej kwarantannie, ale obiecuję, że będę zachowywać bezpieczną odległość oraz myć ręce regularnie”. Co istotne w procesie rejestracji nie jest wymagane podawanie danych karty płatniczej.
 

Dodatkowo Pornhub przekazał na rzecz walki z koronawirusem m.in. kilkadziesiąt tysięcy sztuk masek chirurgicznych dla pielęgniarek, lekarzy i personelu pomocniczego opiekującego się pacjentami z koronawirusem oraz dla ratowników medycznych i pracowników straży pożarnej w Nowym Jorku, a także 50 tys. euro dla różnych europejskich organizacji na zakup dodatkowych masek i sprzętu medycznego.
 

- Prawie miliard ludzi na całym świecie jest poddanych kwarantannie z powodu pandemii koronawirusa. Ważne jest, abyśmy pomogli i zapewnili im przyjemny sposób na spędzenie czasu. Mamy nadzieję, że poszerzając naszą ofertę bezpłatnego Pornhub Premium na całym świecie, ludzie będą mieli dodatkową motywację do pozostania w domu, zapobiegając tym samym rozprzestrzenianiu się wirusa - powiedział Corey Price, wiceprezes Pornhub.

Standardowo dostęp do Pornhub Premium kosztuje 9,99 dol. miesięcznie lub 95,88 dol. rocznie. W porównaniu z bezpłatną wersją, są tam oferowane dodatkowe treści - pełnometrażowe filmy w jakości HD od największych wytwórni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...
reklama