reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1,3 mln widzów mszy św. w Wielkanoc w kanałach Grupy Polsat

dodano: 2020-04-14 15:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie Wielkanoc 2020 Transmisję z mszy świętej w Polsat News w Niedzielę Wielkanocną o godz. 9:00 śledziło prawie 1,1 mln widzów, a mszę dla dzieci w Polsat Rodzina o 10:30 obejrzało prawie 180 tys. widzów, informuje nadawca. To najlepsze wyniki nabożeństw od początku ich emisji w obu kanałach Grupy Polsat. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również msze święte transmitowane na obu kanałach w Poniedziałek Wielkanocny.

Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie Wielkanoc 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja mszy świętej o godz. 9:00 w Polsat News uzyskała 10,4 proc. udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 7,4 proc. w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był numerem jeden w kraju. To najlepszy wynik od startu emisji mszy w Polsat News w połowie marca.

Rekordowe wyniki uzyskała transmisja mszy świętej dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina. Prawie 180 tys. widzów wybrało to nabożeństwo w Niedzielę Wielkanocną o 10:30, co przełożyło się na 1,4 proc. udziałów w grupie 4+ oraz 1,4 proc. udziałów w grupie wiekowej 16-49. To najlepsze wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Niedzielne msze w Polsat News i Polsat Rodzina należały do czterech najpopularniejszych transmisji mszy tego dnia w polskiej telewizji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również transmisje nabożeństw w Poniedziałek Wielkanocny. Mszę świętą w Polsat News śledziło ponad 750 tys. widzów (7,63 proc. udziałów w grupie 4+ oraz 5,75 proc. w grupie 16-49), a w Polsat Rodzina prawie 40 tys. widzów.

Nabożeństwa transmitowane ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie będą również dostępne dla widzów w następną niedzielę o godz. 9:00 w Polsat News oraz o 10:30 w Polsat Rodzina (msza dla dzieci).

Transmisje mszy są również dostępne w internecie na portalu polsatnews.pl oraz w serwisie Ipla.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 3.0m (HDMI v.1.4) - działa...

249 zł Więcej...
reklama