reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Noc z Drakulą” i seriale w maju w AMC

dodano: 2020-04-16 23:49 | aktualizacja: 2020-04-17 01:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W maju br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Terror” i „Fear the Walking Dead” (sezon 5.), a w ramach pasma „Noc z Drakulą” takie filmy jak „Dracula 2000”, „Dracula II: Odrodzenie” i „Dracula III: Dziedzictwo”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2020 roku w ofercie kanału AMC:

„Fear the Walking Dead” 5
emisja: w poniedziałki o 22:00

W piątym sezonie „Fear the Walking Dead” misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (w tej roli Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni. Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Rubén Blades, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio i Ruben Blades. To produkcja własna AMC. Emisję odcinka finałowego piątego sezonu zaplanowano na poniedziałek, 15 czerwca br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Terror”
emisja: w czwartki o 22:00

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, „Terror” koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego - drogi z Europy przez Ocean Arktyczny do Pacyfiku. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Jak czytamy w opisie, przenikliwy mróz, samotność i uwięzienie na samym końcu świata - „Terror” świetnie pokazuje, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie, musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem. Występują: Jared Harris, Tobias Menzies i Ciarán Hinds. To produkcja własna AMC. Finał pierwszego sezonu zaplanowano na czwartek, 21 maja br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Noc z Drakulą”:
emisja: w czwartek, 28 maja br. o 22:00
Kanał AMC zapraszania do spędzenia nocy z Drakulą, definiującym klasyczne pojęcie wampira.

„Noc z Drakulą”:
„Dracula 2000” („Wes Craven Presents Dracula 2000”)
reżyser: Patrick Lussier, występują: Christopher Plummer, Gerard Butler, Justine Waddell I Johnny Lee Miller
emisja: w czwartek, 28 maja br. o 22:00

Dawno temu Abraham Van Helsing (Christopher Plummer) uwięził w skarbcu znajdującym się w murach opactwa Carfax cieszącego się złą sławą hrabiego Drakulę (Gerard Butler). Teraz, by utrzymać się przy życiu, Abraham Van Helsing korzysta z dającej nieśmiertelność krwi Drakuli. Plan komplikuje się jednak, gdy do skarbca włamują się złodzieje, którzy kradną trumnę wampira myśląc, że jest w niej coś cennego. Uwolniony Drakula ucieka. Abraham Van Helsing wyrusza na poszukiwania, by ponownie uwięzić go w krypcie (więcej tutaj).

„Noc z Drakulą”:
„Dracula II: Odrodzenie” („Wes Craven Presents Dracula II: Ascension”)
reżyser: Patrick Lussier, występują: Jason Scott Lee, Craig Sheffer, Diane Neal i Jason London
emisja: w czwartek, 28 maja br. o 23:55

Grupa studentów medycyny odkrywa ciało wampira. Kiedy nagle pojawia się tajemniczy nieznajomy i oferuje im trzydzieści milionów dolarów za zabranie go i pozyskanie krwi na aukcję, nie mogą odrzucić takiej oferty. Jednak wizja bogactwa zderza się z niewyobrażalnym wręcz strachem, gdy okazuje się, że na trop studentów wpadł także zabójca wampirów z Watykanu.

„Noc z Drakulą”:
„Dracula III: Dziedzictwo” („Wes Craven Presents Dracula III: Legacy”)
reżyser: Patrick Lussier, występują: Jason Scott Lee, Rutger Hauer, Diane Neal i Jason London
emisja: w nocy z czwartku na piątek, z 28 na 29 maja br. o 1:40

Trop Drakuli prowadzi łowców wampirów, Ojca Uffizi i Luke’a, z powrotem do Europy Wschodniej. Tam odkrywają, że potężni lokalni watażkowie pomagają Drakuli, chwytając ofiary, by nakarmić wampiry przebywające w jego zamku. Co gorsza, Ojciec Uffizi musi zmierzyć się z własnymi pokusami, gdy próbuje zwalczyć krążący w jego krwi wirus wampirów (więcej tutaj).
 
Danay Garcia w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Danay Garcia w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...