reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Elementary” 2 i filmy w maju w CBS Europa

dodano: 2020-04-28 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W maju br. kanał CBS Europa poleca widzom serial „Elementary” (sezon 2.), takie filmy jak „Koniokrady” i „Coś dla każdego”, w cyklu „Środa z akcją i thrillerem” takie produkcje jak „Przyjdź i mnie zabij”, „Do zobaczenia”, „Pusta kołyska” i „Ku pamięci”, w cyklu „Czwartek z dramatem” film „Freestyle”, a w ramach pasma „Filmowe maratony majowego weekendu” maratony „Kolekcja Mary Higgins Clark”, „Rodzinna saga” (Virginia C. Andrews), „Miłosna kolekcja” (Janette Oke) i „Kolekcja Nory Roberts”, a w cyklu „Romantyczny weekend” takie produkcje jak „Elizabeth”, „Elizabeth: Złoty wiek”, „Kapitan Corelli”, „Anna Karenina”, „Miłość Grace” i „Pokuta”.

CBS Europa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2020 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Filmowe maratony majowego weekendu”:
emisja: w weekend 1-3 maja br.
CBS Europa zaprasza na filmowe adaptacje popularnych powieści oraz wieczorny cykl „Romantyczny weekend” (więcej tutaj). W piątek, 1 maja br. „Kolekcja Mary Higgins Clark” - wybór adaptacji powieści - emisja w godzinach 6:20-21:00 (więcej tutaj), filmowe przeboje w cyklu „Romantyczny weekend”: „Elizabeth” („Elizabeth”) o godzinie 21:00 i „Elizabeth: Złoty wiek” („Elizabeth: The Golden Age”) o godzinie 23:20, w sobotę, 2 maja br. „Rodzinna saga” - adaptacje powieści Virginii C. Andrews - emisja w godzinach 5:30-12:20, „Miłosna kolekcja” - adaptacje powieści Janette Oke w godzinach 12:20-21:00, filmowe przeboje w cyklu „Romantyczny weekend”: „Kapitan Corelli” („Captain Corelli’s Mandolin”) o godzinie 21:00 i „Anna Karenina” („Anna Karenina”) o godzinie 23:30 (więcej tutaj), w niedzielę 3 maja br. „Kolekcja Nory Roberts” - wybór adaptacji powieści w godzinach 6:30-21:00, filmowe przeboje w cyklu „Romantyczny weekend”: „Miłość Grace” („For the Love of Grace”) o godzinie 21:00 i „Pokuta” („Atonement”) o godzinie 22:45 (więcej tutaj).

„Środa z akcją i thrillerem”:
„Przyjdź i mnie zabij” („Mary Higgins Clark: We’ll Meet Again”)
obsada: Laura Leighton, Brandy Ledford i Andrew Jackson
emisja: w środę, 6 maja br. o 21:00

Kryminał. Molly wychodzi z więzienia, gdzie spędziła sześć lat skazana za zabójstwo swojego męża. Pomimo luk w pamięci feralnego wieczoru kobieta uważa, że jest niewinna. O pomoc w dotarciu do prawdy prosi redakcję lokalnej gazety. Początkowo niechętna dziennikarka Fran szybko znajduje ciekawy trop (więcej tutaj).

„Elementary” 2 („Elementary” 2)
obsada: Jonny Lee Miller, Lucy Liu i Aidan Quinn
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 maja br.) około 13:00

Kryminał. Drugi sezon współczesnych przygód najsłynniejszego detektywa. Brytyjczyk Sherlock Holmes i doktor Joan Watson - amerykańska lekarka czuwająca, by genialny socjopata trzymał się z daleka od pokus powrotu do nałogu - współpracują z nowojorską policją, pomagając jej rozwiązywać zagadki kryminalne. Każdego dnia stacja pokaże po dwa odcinki (więcej tutaj).

„Koniokrady” („The Reivers”)
obsada: Steve McQueen, Sharon Farrell i Mitch Vogel
emisja: w sobotę 9 maja br. o 18:55

Komediodramat. Missisipi, rok 1905. Najbogatszy człowiek w miasteczku kupuje najnowszy model Winton Flyera. Żółty samochód budzi sensację wśród mieszkańców, a dwóch cwaniaczków namawia wnuka właściciela, by „wypożyczył” auto na wycieczkę do Memphis. Wspólna podróż stanie się dla 11-latka praktyczną lekcją dorosłości.

„Środa z akcją i thrillerem”:
„Do zobaczenia” („Mary Higgins Clark: I’ll Be Seeing You”)
obsada: Alison Eastwood, Bo Svenson i Iris Quinn
emisja: w środę, 13 maja br. o 21:00

Kryminał. Znana dziennikarka staje przed największą traumą w życiu: w kostnicy leży kobieta łudząco do niej podobna, a przy jej ciele znaleziono dowód łączący to morderstwo z zaginięciem ojca dziennikarki. Próba wyjaśnienia sprawy okaże się śmiertelnie niebezpieczna.

„Coś dla każdego” („Something for Everyone”)
obsada: Angela Lansbury, Michael York i Anthony Higgins
emisja: w sobotę, 16 maja br. o 18:50

Komedia. Bawaria po II wojnie światowej. Zubożała hrabina, właścicielka wielkiego zamku, przyjmuje na służbę uroczego Konrada. Zafascynowany zamkiem młodzieniec za wszelką cenę chce poprawić swój stan majątkowy, szybko zaczyna więc romansować z synem hrabiny i z córką bogatych nuworyszy. Okazuje się też, że ma mordercze skłonności... Nominacja do Złotego Globu dla Angeli Lansbury.

„Środa z akcją i thrillerem”:
„Pusta kołyska” („Mary Higgins Clark: The Cradle Will Fall”)
obsada: Angie Everhart, John Ralston i A.C. Peterson
emisja: w środę, 20 maja br. o 21:00

Kryminał. Prokuratorka ranna w wypadku samochodowym trafia do szpitala, gdzie dowiaduje się o samobójstwie jednej z pacjentek. Sprawa od początku wydaje się niejednoznaczna, Katy zaczyna więc prowadzić własne śledztwo. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne niepokojące fakty związane z miejscową kliniką...

„Czwartek z dramatem”:
„Freestyle” („Free Style”)
obsada: Corbin Bleu, Penelope Ann Miller i Sandra Echeverria
emisja: w czwartek, 21 maja br. o 21:00

Dramat. Młody miłośnik motocrossu marzy o dostaniu się do prestiżowego teamu. Przed nim długa droga, ale jest zdeterminowany, a sił dodaje mu wsparcie rodziny i uroczej Alex. Gdy dostanie szansę udziału w ważnym wyścigu, będzie musiał przejść przyspieszoną lekcję zarządzania ryzykiem, odpowiedzialności - i dorosłego życia.

„Środa z akcją i thrillerem”:
„Ku pamięci” („Mary Higgins Clark: Try to Remember”)
obsada: Gabrielle Anwar, Max Martini i Diego Wallraff
emisja: w środę 27 maja br. o 21:00

Kryminał. Młoda policjantka Lisa wraca w rodzinne strony, gdzie przed 15 laty popełniono zbrodnię na jej koleżance. W nowej pracy w miejscowym komisariacie dostaje wiele wsparcia ze strony dawnych znajomych. Ale już pierwsza sprawa okazuje się prawdziwą puszką Pandory.
 
Penélope Cruz i Nicolas Cage w filmie „Kapitan Corelli”, foto: AMC Networks International
Penélope Cruz i Nicolas Cage w filmie „Kapitan Corelli”, foto: AMC Networks International
Keira Knightley w filmie „Anna Karenina”, foto: Laurie Sparham/Focus Features
Keira Knightley w filmie „Anna Karenina”, foto: Laurie Sparham/Focus Features
Keira Knightley w filmie „Pokuta”, foto: AMC Networks International
Keira Knightley w filmie „Pokuta”, foto: AMC Networks International
James McAvoy i Keira Knightley w filmie „Pokuta”, foto: AMC Networks International
James McAvoy i Keira Knightley w filmie „Pokuta”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...