reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Travel Africa Network trafi na Eutelsat Hot Bird 13°E

dodano: 2020-05-22 15:17 | aktualizacja: 2020-05-22 16:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/Travel Africa Network

Travel Africa Network HD logo 360px.jpg Satelity Hot Bird (13°E) znanego operatora Eutelsat Communications zostały wybrane przez Travel Africa Network do emisji swojego pierwszego afrykańskiego kanału podróżniczego w rozdzielczości HD, ze 100% treściami afrykańskimi poświęconymi promocji turystyki i gościnności w Afryce. kanał ma nadawać 24 godziny na dobę. Na razie nie podano informacji o konkretnej częstotliwości i czy kanał Travel Africa TV będzie kodowany (po treściach należy przypuszczać, że będzie FTA, bo inaczej promocja Afryki nie miałaby sensu).

Travel Africa TV
Travel Africa Network HD channel Afryka Eutelsat 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wieloletni kontrakt z Eutelsatem pozwoli Travel Africa Network na nadawanie wysokiej jakości treści w całej Europie i na obszarze MENA, aby pokazywać afrykańską gastronomię, kulturę, najlepsze miejsca do podróży i pobytu oraz dokumenty dotyczące celów podróży.

Satelity Eutelsat Hot Bird o dużej mocy na pozycji 13°E tworzą jeden z największych systemów nadawczych w regionie EMEA, dostarczając treści do ponad 135 mln domów telewizyjnych w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.
 


Komentując umowę, Nicolas Baravalle, wiceprezes regionalny Afryki Subsaharyjskiej w Eutelsacie, powiedział:

- Z dumą witamy Travel Africa Network na pokładzie Hot Birda. Ich zaufanie odzwierciedla niezrównany zasięg naszej pozycji 13°E, zarówno w przypadku instalacji w gospodarstwach domowych, jak i luksusowych hotelach, i mamy nadzieję, że doprowadzi to do zwiększenia liczby kanałów afrykańskich skierowanych do widzów w Europie i MENA. 


Maggie Mutangiri, CEO Travel Africa Network, dodała:

- Cieszymy się, że możemy uruchomić pierwszy dedykowany, afrykański kanał turystyczny na Hot Birdzie, co umożliwi nam nadawanie wysokiej jakości treści do jak najszerszego grona odbiorców w celu promowania afrykańskich podróży i przyciągania większej liczby odwiedzających do naszego pięknego kontynentu. Oczekujemy długiej i owocnej współpracy z Eutelsatem, bo chcemy poszerzyć naszą ofertę w przyszłości. 

Facebook stacji Travel Africa TV.
Strona domowa Travel Africa Network.
 

Źródło: eutelsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama