reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Hispasat i Telefónica przedłużyły współpracę na 30°W

dodano: 2020-06-24 00:45
autor: Monika Polańska | źródło: Hispasat/Telefonica

Hispasat_30W_6_start_2018_360px.jpg Operator satelitarny Hispasat ogłosił wieloletnie przedłużenie umowy z znanym operatorem Telefónica w Hiszpanii na obsługę ofert dla prywatnych firm i agencji publicznych. Umowa będzie kontynuacją relacji, która istnieje od ponad 15 lat dzięki europejskiej wiązce satelity Hispasat H30W-6 (30°​​​​​​​W).

Hispasat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współpraca obejmuje szereg usług, w tym ustanowienie zdalnej łączności dla sieci korporacyjnych w firmach z siedzibą w obszarach o niewystarczającym lub nieistniejącym zasięgu naziemnym, wykorzystanie satelitów jako rozwiązania zapasowego, nadzorowanie zdalnych procesów przemysłowych lub pomiaru danych, dostarczanie rozwiązań awaryjnych wymagających łączności w ruchu, nadawanie treści multimedialnych i aplikacji powiązanych z centrami handlowymi i instytucjami bankowymi.

Operator satelitarny Hispasat zauważył, że umowa ta stanowi uzupełnienie umowy uzgodnionej w ubiegłym roku w sprawie przedłużenia leasingu pojemności na satelicie H30W-6 na pozycji 30°W.

Ignacio Sanchis, Hispasat CCO, powiedział:

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Telefónica, wiodący operator na rynku, zaufał Hispasatowi w zakresie oferowania usług korporacyjnych, a tym samym skonsolidował pracę, którą wspólnie rozwijamy od dłuższego czasu czas. Ze względu na swoją pojemność, zasięg globalny i szybkie wdrażanie satelity są idealnym narzędziem do rozwiązań takich jak te, które Telefónica oferuje swoim klientom korporacyjnym i publicznym w miejscach odległych od centrów miejskich. 


Francisco Panduro, kierownik sprzedaży Telefónica Servicios Audiovisuales w regionie EMEA, powiedział:

- Dzięki pojemności satelitarnej Hispasata i teleportowi, który Telefónica posiada w Armuña de Tajuña, jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi satelitarne w oparciu o szczególne potrzeby każdego z naszych klientów łącznie z innymi technologiami oferowanymi przez firmę, co stanowi wartość dodaną dla wszystkich naszych rozwiązań. 


Źródło: digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...