reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Powyborczy poranek Radia Tok FM i gazeta.pl

dodano: 2020-06-26 02:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Gazeta.pl Jak zapowiada Agora, Radio Tok FM i gazeta.pl połączą siły w poniedziałkowy poranek, 29 czerwca br. - tuż po wyborach prezydenckich, żeby zaoferować swoim słuchaczom i użytkownikom najciekawsze polityczne dyskusje oraz analizy i komentarze do wyników głosowania. Program „Poranek Radia Tok FM”, który będzie można oglądać w wersji wideo od godz. 6:30, poprowadzą Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska, Łukasz Kijek i Maciej Głogowski.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od godziny 6:30 na stronach internetowych tokfm.pl i gazeta.pl będzie można poznać opinie ekspertów na temat wyborów z 28 czerwca br. oraz usłyszeć komentarze z „pierwszej ręki” od zaangażowanych w kampanię polityków. Wyjątkowa będzie jednak forma poranka, ponieważ program będzie realizowany w wersji wideo w studiach: radiowych Tok FM oraz internetowym - z newsroomu gazeta.pl.

Rozmowy Radia Tok FM uzupełnią na wideo najświeższe dane dotyczące wyborów i analizy wyników. Dodatkowo czytelnicy poznają aktualizowane na bieżąco rezultaty głosowania, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów zrealizowane przez reporterów gazeta.pl.

Poranek poprowadzą dziennikarze i komentatorzy stacji oraz portalu: Karolina Lewicka i Maciej Głogowski (oboje z redakcji Radia Tok FM), Dominika Wielowieyska („Gazeta Wyborcza” i Radio Tok FM) oraz Łukasz Kijek (gazeta.pl). Wśród ich gości znajdą się m.in. byli prezydenci Polski: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.

Wideoporanek zakończy finał o godzinie 11:00, podczas którego spotkają się prowadzący „Poranki Radia Tok FM” (więcej tutaj).

- Przed nami jeden z najgorętszych politycznych poranków ostatnich lat, dlatego nasza oprawa będzie godna tego wydarzenia. Gazeta.pl we wspólnym poranku z Tok FM dostarczy wszystko, co trzeba będzie wiedzieć tego dnia i przed ewentualną drugą turą. Zapraszam od samego rana na wielogodzinny program, w którym znajdą się gorące analizy, komentarze, opinie i liczenie głosów „na żywo”

- mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

- Współpraca Tok FM i Gazeta.pl przy wyborach trwa od dawna i jest bardzo udana. Radio i portal mają różne, ale bardzo ciekawe perspektywy na głosowanie, których połączenie przynosi znakomity efekt. Spodziewamy się, że tak będzie i w najbliższy poniedziałek, a potem być może także za 2 tygodnie, po drugiej turze wyborów

- dodaje Piotr Zorć, zastępca redaktor naczelnej Radia Tok FM.


Wyborczy wideoporanek Radia Tok FM i gazeta.pl będzie można śledzić na stronach głównych tokfm.pl i gazeta.pl, a także w mediach społecznościowych.

Wspólny projekt redakcji Radia Tok FM i gazeta.pl jest promowany w serwisach portalu gazeta.pl i tokfm.pl, w mediach społecznościowych, na antenie Radia Tok FM i na ekranach outdoorowych.

„Poranek Radia Tok FM” - emisja codziennie w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...