reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjczyk zatrzymany za nielegalny streaming dla 100 tys. widzów

dodano: 2020-07-06 19:06 | aktualizacja: 2020-07-21 10:27
autor: HP | źródło: suffolk.police.uk

illegal stream streaming 360px.jpg 24-letni mężczyzna w Hollesley we wschodniej Anglii został zatrzymany w związku z nielegalnym streamingiem kanałów telewizyjnych premium do ponad 100 tys. osób. We wtorek, 30 czerwca brytyjscy funkcjonariusze zespołu Cyber ​​and Serious Organised Crime wykonali nakaz przeszukania nieruchomości w okolicy Hollesley w pobliżu Woodbridge w sprawie nielegalnego streamingu kanałów telewizyjnych premium i innych treści chronionych prawem autorskim dla tysięcy ludzi przez Internet.

Illegal streaming piłka 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Funkcjonariusze podczas przeszukania w obiekcie zdołali wyłączyć podejrzany piracki streaming. Do tego włączono komunikat na ekranie osobom, które korzystały z pirackich usług, informujący oglądających, że materiał, do którego uzyskiwali dostęp, został uznany za niezgodny z prawem.

Co ciekawe streaming odbywał się był do ponad 100 tys. zarejestrowanych użytkowników.

Funkcjonariusze zdają sobie sprawę, że istnieją spekulacje, iż komunikat wyświetlany w strumieniu był uważany za... mistyfikację wyświetlaną przez podejrzanego lub włamanie hakerów, ale policja potwierdziła stanowczo, że ​​było to prawdziwe policyjne ostrzeżenie wydane w ramach ich operacji.

24-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem ułatwienia innym popełnienia przestępstwa polegającego na nieuczciwym uzyskiwaniu usług pay-tv, a także ukrywania lub przekształcania własności przestępczej („pranie brudnych pieniędzy").

Podejrzany Brytyjczyk został przesłuchany w kwaterze głównej Martlesham w Suffolk Constabulary, a później został zwolniony w ramach dochodzenia w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.


Źródło: police.uk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...